Як збільшити швидкість роботи ноутбука?

ноутбук
Проходить всього кілька місяців після покупки ноутбука, як користувачі з подивом виявляють, що техніка стала працювати значніше повільніше. Але якщо зробити певні зусилля, то вона і далі буде працювати з високою швидкістю і продуктивністю.

Насамперед потрібно розібратися з встановленим програмним забезпеченням і наскільки воно вимогливо до апаратної частини. Почати слід з перевірки необхідного особисто для Вас обсягу оперативної пам’яті. Для цього запускаємо всі програми, якими Ви користуєтеся і запускаємо диспетчер задач і на вкладці «Швидкодія» спостерігаємо наскільки завантажена оперативна пам’ять і скільки оперативної пам’яті ще є у Вашому ноутбуці.

Якщо завантажено понад 80 відсотків, то Вам необхідно щось змінювати планку пам’яті, докладніше про те, як збільшити оперативну пам’ять на ноутбуці, описано в матеріалі на сайті nastroyvse.ru. Якщо ж завантажено менше 80 відсотків, то краще задуматися про покупку SSD накопичувача. Хоча бувають випадки коли все можна вирішити за допомогою програмних методом.

Сама ОС може виявитися неякісною. Якщо немає можливості інсталювати фірмовий варіант ОС, рекомендується пошукати в мережі і інсталювати Windows 7 першого сервіс-пака, яка не споживає трафік на оновлення та здатна працювати на максимальній продуктивності, споживаючи мінімум енергії.

Особливий акцент потрібно зробити на браузерах. Не завжди має сенс інсталювати останні версії Chrome або Mozilla. Перша здатна споживати трафік навіть при повністю закритих вкладках (до 50 Мб на добу), тоді як другий браузер вітчизняної збірки не має безлічі корисних функцій (наприклад, неможливо відключити зображення і немає курсору завантаження) і здатний споживати багато оперативної пам’яті. Варто погодитися, що заради браузера не завжди варто купувати додатковий обсяг оперативної пам’яті. Часом краще інсталювати старі версії браузерів, скажімо знаменитий Netscape-Navigator, який і споживає мінімум RAM і здатний читати навіть нові сайти. Правда, в останньому випадку доведеться оновити як Java, так Flash на оригінальних сайтах розробників. Відео знову виявиться доступним, як і спливаючі вікна!

Важливо періодично проводити очищення реєстру за допомогою спеціальних утиліт. Найбільш затребуваною на сьогоднішній день вважається чистильник реєстру CCleaner будь-якої збірки. Але якщо ОС фірмова, то рекомендується інсталювати і платний чистильник реєстру (наприклад, RegCure), який заздалегідь зберегти дані в контрольній точці і тільки потім правильно, тобто не переносячи файли Windows на D-диск, проведе очистку реєстру. Після такої процедури комп’ютер почне працювати швидше.

Завжди під рукою потрібно мати інсталяційний диск, за допомогою якого і був інстальована ОС. В останньому випадку інсталяційний диск вставляється в оптичний привід, далі вибирається меню автоматичного пошуку файлів і натискається на OK. Помилки в ОС виправляються і після перезавантаження комп’ютера, останній починає працювати куди впевненіше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector