Як захистити на айФоні особисту інформацію при передачі його іншій людині у тимчасове користування? —

iphone гостьовий доступ
Включення гостьового доступу буває необхідним, для того щоб передати мобільник на деякий час одному, родичу або при показі свого нового дорогого апарату друзям. Або просто для того, щоб показати нові фото з поїздки і при цьому знати на 100 відсотків, що ваша особиста інформація залишиться при вас і не буде використана іншими. Здатися жадібним, якось непристойно, але і пускати сторонніх у свій смартфон теж не рекомендується, особливо це стосується, якщо до вашого смартфону підключена яка-небудь система онлайн платежів.

Або ж система бездротових платежів по типу Apple Pay, заснована на NFC, почитати докладніше що таке NFC технологія можна на сайті nfc-ukraine.com. І щоб не надалі не переживати про збереження особистих даних, ось для цього така функція і потрібна, але на жаль, вона на мобільних пристроях від компанії Apple не передбачена.

В операційній системі ios функцію «гість» і всі облікові записи чомусь забули передбачити. Але після установки додатка Mode 2 господарі телефонів зможуть швидко виправити цю незручність. Після цього можна спокійно передавати девайс своїм знайомим, родичам, дітям і т. Д. Адже буває так, що просто необхідно стороннім особам терміново написати лист, подивитися різні документи, а під рукою немає відповідного апарату для цього.

При включенні такої функції на смартфонах американської фірми відразу здійснюється блокування доступу до зображень, SMS, відеофайлами, історії браузера Сафарі і дзвінків, електронних скриньок та т. П. Тепер без побоювання можна передавати улюблений девайс, не побоюючись за свої індивідуальні дані.

Додаток включає такий «корисність» різними способами, кнопочкой на дисплеї, паролем, жестом. Активація найпростішим способом відбувається так. Вводимо секретний код (пароль) від імені адміністратора і пристрій надасть доступ в простому режимі. При введенні спец коду операційна система заблокує всі конфіденційні відомості.

Для відтворення функції «гість» є кнопочка Guest, розташована на екрані блокування. Утиліта працює на айФоні з десятої операционкой і за її допомогу доведеться заплатити близько одного долара, гроші невеликі і при необхідності її не важко придбати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector