Як заблокувати або розблокувати контакт в Telegram

Додаток «Телеграм» швидко стало популярним завдяки багатому і цікавого функціоналу, який розробники поповнюють з кожною новою версією. Користувачі месенджера мають масу можливостей для спілкування та ведення бізнесу за допомогою інструментів «Telegram». Додаток, встановлений на телефон, синхронізується з телефонною книгою і автоматично додає номера в свій список контактів. Користувачів месенджера ви відразу побачите у себе в друзях, інших же людей з вашого довідника є можливість запросити приєднатися до «Телеграму». Це можна зробити смс-повідомленням на номер абонента, за допомогою соціальних мереж або навіть конкуруючих месенджерів.

Як заблокувати або розблокувати контакт в Telegram

Функціонал Telegram дозволяє блокувати небажані контакти.

Буває, що люди починають занадто нав’язувати своє спілкування, тим самим затьмарюючи проведення часу онлайн. З настирливим людиною незалежно від його намірів можна зіткнутися в будь-якій соціальній мережі або месенджері, і «Telegram» не виняток. Часто єдино вірним рішенням такого питання буде занести докучливий контакт в чорний список. Функція блокування небажаних співрозмовників доступна кожному користувачеві «Телеграма», тому в разі необхідності просто застосуєте її. У груповому чаті заблокувати неугодного учасника можуть тільки адміністратори.

Як заблокувати контакт в «телеграмі»

Додати людини в чорний список нескладно, для комп’ютерної версії принцип дій такий:

  • правою кнопкою мишки клацніть на контакт;
  • натисніть «Заблокувати користувача».

«Заблокувати користувача»

На телефонному пристрої з будь-якою операційною системою забанити контакт можна так:

  • знайдіть чат з користувачем або відкрийте розділ «Контакти»;
  • натисніть на ім’я потрібного контакту, перейдіть до його профілю;
  • перейдіть до налаштувань (три точки у верхній частині сторінки);
  • виберіть «Заблокувати»;
  • надайте підтвердження.

Заблокований користувач не зможе вам більше нічого писати і тим більше, самостійно вийти з чорного списку.

Як розблокувати людини

Якщо виникло бажання повернути співрозмовника з небуття, скористайтеся розблокуванням. Ця опція доступна на сторінці заблокованого користувача або в чорному списку. Розблокування контакту проводиться аналогічним чином, з тією лише різницею, що на цей раз натискається кнопка «Розблокувати».

«Розблокувати»

Чи можна переглянути НС «Телеграма»

Щоб побачити, куди система вносить людей, яких ви відправляєте в бан, перейдіть до розділу налаштувань «Налаштування і безпеку», далі виберіть «Чорний список». Тут також можна коригувати перелік заблокованих акаунтів. Для цього натисніть «+» і внесіть імена з випав списку.

Як дізнатися, що вас заблокували

Незважаючи на те, що користувачеві не приходить повідомлення про блокування, нескладно зрозуміти, коли тебе заблокували за такими ознаками:

  • повідомлення не доходять до адресата:
  • немає доступу до аватару профілю;
  • непомітний онлайн і останнім часом відвідування.

Достовірно визначити, заблокував вас людина або просто не з’являється онлайн, можна за допомогою іншого облікового запису. Дізнайтеся про активність користувача, зайшовши з чужого профілю. Якщо дані різняться, то картина очевидна.

Блокування модераторами

Якщо при вході у вас з’явилася заборона на користування додатком, це означає, що ви потрапили під модераторському блокування, скасувати яку неможливо. Рішенням проблеми буде створення нового профілю під іншим телефонним номером. Але якщо модератори дізнаються про повторних порушеннях, то велика ймовірність, що цього разу заблокують IP-адреса.

Обійти блокування не можна завдяки протоколу шифрування даних. Унікальна система безпеки — це головна фішка «Телеграм», якій похвалитися може виключно даний месенджер. З цієї причини, якщо ви зазнали блокування, просто зареєструйтеся за іншим номером телефону і не потрапляйте більше на «злодіяння», за які попали в бан.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector