Як встановити Вайбер на комп’ютер без смартфона. Активація, реєстрація

viber
Навіть з огляду на той факт, що смартфони зараз практично у кожного, та й купити дешевий смартфон може практично кожен, але все ж не всіх хочуть встановлювати Viber на свій девайс. Але суспільство вимагає і ці постійні докори з боку друзів: Тебе не в вайбере !! Як так?. І це при тому, що Viber, як і будь-який інший месенджер не зможе замінити ні мобільний зв’язок, ні email, ні соціальні мережі. Але все ж дані докори створюють якийсь дискомфорт. З цієї причини ми можемо зареєструватися в вайбере навіть не маючи смартфона або бажання спілкуватися за допомогою телефону зі своїми друзями.

Як встановити Вайбер без смартфона

Першим що приходить на розум це зайти на офіційний сайт Viber і завантажити версію для ПК, але не все так просто, тому як після її установки все одно буде потрібно активація з смартфона. Навіщо і чому так діє компанія — це роздуми для окремої статті, нам же потрібно вирішити цю проблему.

Як активувати Вайбер без смартфона?

Для активації поступимо таким чином:

 1. Качаємо і встановлюємо емулятор андроїд на свій ПК (Koplayer, Andy, Droid4x і так далі). По суті це програма, яка емулює роботу смартфона на будь-який інший платформі, в нашому випадку Window
 2. Після установки емулятора запуститися стандартний андроїд смартфон, тільки у вас на екрані монітора.
 3. Далі можемо зареєструвати аккаунт в Гугл і зайти в плеймаркет, а вже звідти скачати Viber, але це все досить довго, та й вся ця «тяганина», потрібна лише для активації. Тому можна скачати APK файл вайбера тут, або знайти версію свіжіше і встановити її.
 4. В процесі установки Viber, у вас запитають номер телефону (заради чого все і затівалося) ви вибираєте країну і вводите свій номер, після вам на телефон спочатку надходить дзвінко, вам необхідно підняти трубку, а після приходить смс з кодом активації.
 5. Все вайбер активований і ви з вашим номером є офіційно зареєстровані. І ним можна користуватися, тільки з емулятора. Якщо бажаєте встановити версію для ПК, то тоді продовжуємо.

Як активувати Версію для комп’ютера без смартфона

 1. Тепер качаємо версію для Widows c оф. сайту вайбер встановлюємо її.
 2. Під час установки вказуємо, що Viber на мобільному телефоні вже встановлено
 3. Вводимо ваш номер телефону
 4. Після необхідно відсканувати QR код з пристрою, на якому встановлений Вайбер, але в нашому випадку це емулятор, тому нижче відзначаємо, що камера не працює
 5. Випадає віконце, в якому вказано ключ (показано на картинці).
 6. активація вайбера без смартфона на ПК
 7. Далі натискаємо кнопку скопіювати => переходимо в емулятор => відкриваємо браузер (зазвичай він встановлений на всіх емуляторах андроїд) => вставляємо скопійоване посилання в браузер і переходимо по ній.

Якщо все зроблено правильно версія для Windows активується.

p.s. Якщо хто знає простіший спосіб, можете викласти його в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector