Як вибрати кращий антивірус. Огляд і поради —

Зараз на ринку є безліч різних антивірусних програм. Всі вони унікальні і корисні, тому вибрати відповідну не так легко, для цього потрібно враховувати деякі важливі аспекти.

антивірус вибір кращого

Не буває виразно кращих чи гірших антивірусів, всі вони створені, щоб підтримувати безпеку системи, і реалізовані з використанням певного алгоритму, він може бути корисним для одних користувачів і шкідливим для інших.

Вибираючи програму, намагайтеся, щоб вона оптимально боролася з тими загрозами, які ви вважаєте найбільш небезпечними для вашої системи. Існує кілька основних різновидів таких програм. Найчастіше використовуються антивірусні сканери, в них використовується певна база даних, вони створені для виявлення найбільш небезпечних загроз. Що потрапив черв’як буде перевірений по базі програми, якщо виявиться збіг, вона буде блокована.

Є програми, які працюють за технологією CRC, вона відстежує активність всіх системних процесів і якщо з’являються підозри, дає користувачам знати про них.

Є антивіруси, які відстежують будь-які зміни від початкового стану системи, тобто, якщо шкідливі програми внесуть зміни в систему, вони відразу будуть блоковані. Програма не буде сама боротися з активністю, а запитає, чи потрібно це користувачеві.

Найбільш популярні зараз NOD32, Dr. Web, Антивірус Касперського, McAfee і Norton, в цих програмах є велика база, вони використовують власні алгоритми для виявлення небезпечних процесів.

Касперський є багатофункціональною системою, в ній реалізується кілька способів виявлення небезпечних програм, як в Інтернеті, так і на знімних носіях, але програмі потрібно багато ресурсів. Початківець користувач може не зрозуміти, як з нею працювати.

Dr. Web швидкий, в ньому є велика база, реалізується кілька методів виявлення небезпечних програм, це хороший і потужний антивірус, NOD32 аналогічний за своїми характеристиками.

Перед вибором антивіруса, перегляньте сайти цих програм, це допоможе вам зробити правильний вибір NOD32 хороший для обробки скачуваних файлів, він не дасть запустити їх після завантаження. Dr. Web швидкий, він може працювати зі знімними носіями. Антивірус Касперського підійде потужним

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector