Як перевірити підключення послуги МТС

Перевірка послуг МТС цікаве фото
Отже, сьогодні знову поговоримо про підписках на контент компанії МТС Україна. Навіть попри те, що незабаром компанія МТС поглинутися Водафон і можливо європейський оператор буде менше нав’язувати свої послуги і підключати їх без відома абонентів. Але поки нам доводиться користуватися послугами компанії, яка періодично підключає акції і додаткові послуги, тільки з однією метою — БІЛЬШЕ ЗАРОБИТИ.

І якщо ви помітили, що гроші з Вашого рахунку починають зникати у невідомому напрямку. В цьому випадку є 2 способи вирішення проблеми.

  1. Якщо ви знаєте, яка послуга підключена, то можна перейти на сторінку послуг, знайти її і відписатися за допомогою алгоритмів представлених в цій статті.
  2. Якщо ви не знаєте як саме називається послуга, можна ввести в пошук номер з якого приходить докучливі послуги, або ввести приблизне назву послуги. Але можна дізнатися точну назву і потім вже діяти за першим способом.

Перевірка підключених послуг

Оговтується СМС на номер 2828 (для абонентів МТС вартість СМС — 0 грн) і далі чекаємо відповідь від компанії.
На ваш запит прийде відповідна СМС в якому буде вказано
Назва послуги і спосіб її відключення.
Приклад. «1. Підписка: Новини в країні для відключення має намір * 121 # і перейдіть в розділ підписки ».

замість висновку

Ідея перевірки підключених послуг з точки зору клієнта просто ідеальна, але реалізація звичайно кульгає. Тому як в смс може прийти, що ви підключені на отримання погоди МТС, а при відключенні її за інструкцією вказаною компанією буде випадати помилка (перевірено кілька разів). Але назва послуги все ж приходить правильним. І це безперечна перевага перед компанією КС і ЛАЙФ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector