Як налаштувати сканер відбитків пальців на ноутбуці? Труднощі і проблеми

відбиток пальця фото
Відразу варто сказати, що сканер відбитку пальців на будь-якому ноутбуці, телефоні призначений лише для прискорення входу в систему щоб кожного разу не вводити один і той же пароль при вході, при запуску того чи іншого додатка і так далі. Даний сканер не збільшує безпеку вашої системи, особливо якщо пароль на вхід у вас виду «qwerty» або «12345». Тому якщо ви вибираєте ноутбук, і критерій вибору падає на відсутність або наявність сканера, то не потрібно сподівається, що покупка такого девайса забезпечить вам збереження даних, але дане творіння дійсно допомагає виконати ряд дій набагато швидше.

Перевіряємо працездатність сканера

Для початку необхідно відкрити диспетчер пристроїв і переконатися в тому, що драйвера на біометричний сканер встановлені. Як правило, вони представляють собою запис в розділі Biometric.

Якщо сканер фізично присутній, але в диспетчері пристроїв він не показується, то слід перевірити чи включений він в Біосе. Якщо для вас абревіатура bios викликає якийсь дискомфорт, то краще звернутися в компанію по ремонту та налаштування комп’ютерів ціни, поради та послуги майстрів можна подивитися на сайті master-komputer.ru. Для тих хто «сміливіший» заходимо в БІОС, як правило, на ноутбуках клавіша «F2» під час запуску і в розділі «Miscellaneous Devices» міняємо пункт Fingerprint reader на Enabled.
Натискаємо «F10» — зберегти і вийти, після завантаження системи має визначиться новий пристрій.

Налаштування сканера відбитків

Тепер пристрій встановлено і готове до роботи, але для того щоб воно виконувало свої функції необхідно встановити додаткове програмне забезпечення. Іноді soft (як наприклад, в ноутбуках HP, Sony) йде одночасно з драйверами, а іноді його просто немає. Як це було у випробуваному dell vostro 5470. Якщо програми для настройки немає, то потрібно знайти аналог, мною було встановлено DigitalPersona Fingerprint Software, який і радить ставити компанія Dell. Загалом, знайти в пошуку можна без проблем.

програма для управління сканером відбитків пальців DigitalPersona Fingerprint Software

Після установки все досить просто — слідуємо підказкам.

  1. Вводимо пароль від системи
  2. Скануємо кілька пальців. ЦЕ ВАЖЛИВО!
  3. Зберігаємо і користуємося.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector