Де скачати і пограти в Супер Маріо. Оригінал 8 біт.

марио
У ті далекі роки, коли персональні комп’ютери ще були екзотикою, а більшість наявних моделей були восьмирозрядних, кожна нова гра була запам’ятовувалася надовго. Майже всі ці ігри сьогодні згадуються тими, хто в них грав, з величезною ностальгією. Незважаючи на свою зовнішню простоту, ці старі ігри були маленькими шедеврами — адже програмістам постійно доводилося вирішувати проблеми, пов’язані з обмеженими ресурсами, і це змушувало їх проявляти чудеса винахідливості.

Саме в ті далекі роки з’явилися перші варіанти знаменитої і популярної навіть сьогодні гри «Супер Маріо». А все за рахунок того що для гри в будь-яку з варіацій Маріо Вам не потрібно нічого завантажувати і встановлювати, досить зайти на сайт yohoho.net і в розділі флеш гри знайти любиться в той час різновид Маріо або будь-який інший ігри.

З самого початку у цю гру, що оповідає про пригоди якогось сантехніка, що бореться з нашестям безлічі дивних монстрів, виникло безліч клонів. Один з кращих варіантів був, наприклад, створений для комп’ютера Apple II. Не дивно, що після появи більш сучасних комп’ютерів «Маріо» був адаптований і для них.

У 90-і роки в Голлівуді про пригоди Маріо і його брата Луїджі був знятий художній фільм — по суті, перший фільм, знятий за мотивами комп’ютерної гри. Фільм не дуже-то вдався, але популярність головного героя гри, природно, тільки зросла.

Здавалося б, сьогодні, коли графічні технології зробили крок далеко вперед, коли потужність комп’ютерів різко зросла, інтерес до простенькому «Маріо» зійде нанівець, проте нічого подібного не відбувається. Більш того, періодично з’являються нові варіанти гри. Після того, як поширився Інтернет і з’явилися так звані flash-гри, які не вимагають виконання процедури інсталяції, стало ясно, що без «Маріо» не обійдеться і тут. Адже саме головна трудність при створенні простої гри — це захоплюючий сюжет, який придумати не так-то просто. Тим часом, набагато простіше скористатися вже наявною концептуальної задумкою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector