Де купити клавіатуру для ноутбука. Відмінності китайських клавіатур від оригінальних? —


Якщо вашого ноутбука досить вже перевалило за 5 років, то проблеми з залипання клавіш або проблеми з пропуском букв при швидкому наборі зустрічаються все частіше і частіше. Особливо якщо клавіатуру ніхто не чистив протягом усього часу. А якщо за цей час на ноутбук було розлито кави, чай або будь-який інший інгредієнт, то потрібно задуматися про заміну клавіатури.

Де шукати і яку купити?

Але перш, ніж міняти потрібно її знайти. І найпростіший спосіб це принести ноутбук в ремонтну майстерню і попросити, щоб вони все виправили. В цьому випадку слід лише запитати де вони збираються купувати клавіатуру і наскільки вона буде відрізнятися від оригіналу. У більшості випадків визначити місце виробництва такої запчастини як клавіатура неможливо, але як тільки ви почнете працювати, то все буде ясно. Але про це трохи пізніше.

Другий варіант це знайти сервісний центр, який займається продажем оригінальних комплектуючих. Зробити це нескладно якщо ви живете в великому місті, але якщо місто з населенням менше півмільйона, то таких сервісів, швидше за все, просто немає. З цієї причини якщо потрібно дійсно оригінал, то краще знайти аналогічний сервіс в мережі і купити клавіатуру там. І вже прийти в будь-який сервіс біля вашого будинку з клавіатурою, яку потрібно поставити.

Третій варіант купити клавіатуру в Китаї (на сайтах типу аліекспресс), купувати китайську клавіатуру у нас не має сенсу, тому як ви отримаєте досить сумнівна якість за ціною оригінальної продукції. З цієї причини тільки аліекспресс. Знайти благо справа будь-яку клавіатуру досить просто достатньо лише ввести назву ноутбука + слово «клавіатура або keyboard».

У чому проблема китайських клавіатур?

Недолік один — якість збірки. Але з нього випливає все інше. З легкістю на новій клавіатурі може випадати яка-небудь клавіша. Або той же пробіл за рахунок кривизни і довжини може знаходитесь у скрутному становищі тільки з одного боку. Такі недоліки можна вилікувати за допомогою вигинів і кручений кнопок, але фактично це новий товар, а вам його потрібно ремонтувати. У будь-якому випадку така клавіатура може коштує 3-4 рази дешевше ніж оригінальна або куплена в сервісному центрі.

Коли варто замислюватися про оригінал, а коли досить Китаю?

Якщо ви набираєте текст зі швидкістю понад 150 символом в хвилину, то краще купити оригінал. Якщо ви граєте в ігри і вам потрібен високий відгук навіть невеликого числа клавіш — то теж тільки оригінал.

У тому випадку, коли ноутбук вам потрібен для того щоб дивитися фільми, серфить в мережі або користуватися соціальними мережами, то підійде навіть найдешевший китай, тому як будь-яку клавішу можна натиснути ще раз, якщо вона не нажалася з першого разу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector