Що робити, якщо не друкує принтер HP LaserJet 1018

Отже, ваш принтер HP LaserJet 1018 відмовляється нормально друкувати документи або зовсім їх не друкує. Відразу поспішати повертати його в магазин або нести в сервісний центр не варто. Спочатку спробуємо розібратися з проблемою самостійно.

Проблеми з печаткою

Що робити, коли принтер HP LaserJet 1018 не друкується?

Можливі причини виникнення неполадок:

  • неправильно встановлений / працююче програмне забезпечення;
  • незаправлені картриджі;
  • пошкоджений кабель USB або порт;
  • машина підключена до ПК, але за замовчуванням встановлено інший пристрій.

програмні неполадки

Дуже часто користувачі купують новий апарат, але нехтують його правильної налаштуванням. Недостатньо тільки з’єднати його з комп’ютером, часто потрібно змінити ряд опцій. Для HP LaserJet 1018 існує спеціальна програма, яка полегшує всі налаштування пристрою. Підходить вона як мінімум для наступних моделей: 1018, 1020, 1022 — і називається HP Print and Scan Doctor. Як правило, вона йде разом з пристроєм на окремому диску. В такому випадку встановити її не складе труднощів. Якщо ж ви не знайшли диск, скачайте її з офіційного сайту HP. Додаток усуває більшу частину програмних неполадок, завантажує необхідні драйвери, проводить базові настройки «ЛазерДжет 1018» для подальшого друку.

HP Print and Scan Doctor

Обійтися часто можна і без Print and Scan Doctor. На всіх версіях Windows вже є зручний менеджер пристроїв. Його можна знайти в Панелі управління, в розділі «Принтери і факси». Там виставляємо за замовчуванням HP LaserJet 1018. Після цього всі файли при натисканні кнопки «Друк» будуть відправляти дані саме на нашу машину.

Проблеми з картриджами

Ще одна поширена проблема: відсутність чорнила в пристрої. Заправку картриджів потрібно проводити регулярно. У деяких випадках може знадобитися навіть заміна касет з фарбою, наприклад, якщо машина друкує брудно, дублює зображення і текст на аркуші, залишає плями.

Проводити заправку самостійно, якщо ви не розбираєтеся в таких пристроях, краще не треба, так як можна серйозно нашкодити апарату: розібрати його і дістатися до касет з чорнилами досить складно. У будь-якому випадку корисно буде знати, що для сімейства HP «ЛазерДжет» можуть бути взаємозамінні картриджі від моделей 1018, 1020 1022, а також деякі інші частини пристрою. Все це слід уточнити у майстра, який буде виробляти заправку або заміну касет.

картридж

інші неприємності

Два попередніх пункту не вичерпують всі проблеми з «ЛазерДжет 1 018». Машина може відмовлятися друкувати і по ряду інших причин.

Наприклад, зіпсований USB-кабель. В такому випадку очевидно, що слід його замінити. Неполадки не завжди стосуються самого кабелю. На слабких комп’ютерах система насилу підтримує використання декількох портів. Тому можна спробувати відключити від ПК інші USB-пристрої: миша, клавіатуру, знімні жорсткі диски та інше, залишивши тільки принтер.

Винуватцями неприємностей бувають і драйвери, вірніше, їх відсутність. Такі проблеми часто фікс HP Print and Scan Doctor, але тим не менше буде корисно самостійно спробувати завантажити необхідне програмне забезпечення. Для цього заходимо на офіційний сайт «ЕйчПі» і шукаємо там наше пристрій LaserJet 1018, потім завантажуємо необхідні драйвери.

Крім цього, не зайвим буде покопатися в налаштуваннях друку. Зробити це можна у вкладці «Принтери і факси» на панелі керування. 

Можливі неполадки:

  • поставлена ​​відкладена печатка (потрібно просто зняти галочку з відповідного пункту);
  • неправильно виставлений порт принтера (у вікні «Властивості принтера» у вкладці «Порти» ставимо потрібний нам порт, наприклад USB001);
  • диспетчер черги друку працює некоректно (зупиняємо цей процес через Диспетчер завдань, перезавантажуємо комп’ютер).

Це основні причини, чому HP «ЛазерДжет 1018» відмовляється друкувати, друкує брудно і, як наслідок, засмучує своїх покупців. Проблеми можуть критися і під кришкою машини: тоді допоможе тільки сервісний центр. У будь-якому випадку спочатку спробуйте замінити або зробити заправку картриджа і перевірте роботу програмного забезпечення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector