Чому перестали працювати додатки на телефонах Android, Iphone та інші

404
Автоматичне оновлення на Android і iOS — один з величезних плюсів. Встановивши програму один раз, ви з часом можете отримати набагато більше функцій завдяки постійним оновленням. Але не завжди вони йдуть на користь. Іноді після поновлення гра або програма відмовляється працювати, повністю або частково.

Чому додатки відмовляються працювати і що з цим робити?

Розглянемо найчастіші випадки. Сподіваємося, тут ви дізнаєтеся, чому перестали працювати додатки на вашому смартфоні або планшеті і що з цим робити.

1. Помилка розробника

Не секрет, що не у всіх все виходить відразу. Іноді поновлення, покликані усунути старі помилки, привносять нові. Буває, що проблеми з сумісністю стосуються конкретно вашого пристрою або версії Android.

Що робити?

Подбати про можливість відкоту на попередню версію. Для цього варто придбати спеціальну утиліту на кшталт Titanium Backup і з його допомогою періодично робити бекапи. Якщо якийсь додаток починає страйкувати, просто видаліть його і відновите останню робочу версію з резервної копії.

Скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці в Google Play і опишіть проблему розробникам.

Не поспішайте встановлювати оновлення відразу, як тільки вони виходять. Спочатку прочитайте перші відгуки про роботу нової версії.

Докладна інструкція: Чому не працює Ватсап і що робити в таких випадках?

2. Проблеми з ліцензією

На жаль, хоча більшість корисних речей коштує не дорожче чашки-другий кави в ресторані, багато хто з нас вважають за краще встановлювати зламані версії. Зокрема, це стосується популярного плеєра PowerAmp або вищезгаданого системного менеджера Titanium Backup. Після оновлень через Google Play «піратські» версії можуть отримати від сервісу «відмова в доступі», оскільки наявність у вас ліцензії не підтверджується.

Що робити?

Подолати свого внутрішнього пірата і купити хоча б найнеобхідніші вам програми та ігри. Повірте, економія часу і нервів на відновленні того варто.

Якщо ви не можете собі цього дозволити, а безкоштовних аналогів не існує, то вимкніть для «піратки» автоматичне оновлення. Це робиться так:

1) запустіть додаток Play Market

2) відкрийте меню і зайдіть в Настройки

3) виберіть пункт «Оновлення додатків» і виберіть варіант «тільки через Wi-Fi»

4) відкрийте сторінку в Google Play

5) відкрийте меню кнопкою в правому верхньому кутку і зніміть галочку з пункту «Оновлення»

Деталі настройки автообновления ми описали, виходячи з Android 6 Marshmallow, проте логіка дій приблизно така і в інших версіях ОС.

Інструкція: Whatspp на ноутбук російською мовою — як завантажити, як користуватися, як налаштувати: http://w-hatsapp.ru/whatsapp-na-noutbuk.html

3. Проблеми на рівні сумісності з апаратною частиною

Сучасні розробники весь час нарощують не тільки функціональність своїх проектів, але і апетити. Особливо це стосується ігор і складних робочих програм на зразок фото- і відеоредакторів. Можливо, ваш смартфон або планшет вже, як герой «Смертельної зброї», занадто старий для такого, йому не вистачає процесорної потужності та оперативної пам’яті.

Що робити?

Встановити свідомо працюючу версію (за допомогою Titanium Backup або просто видалити поточну версію і завантажити стару, менш ненажерливу) і заборонити їй оновлюватися (по інструкції з попереднього пункту)

Купити новий пристрій (якщо робота цього додатка для вас критично важлива, і його втрата обійдеться вам дорожче, ніж покупка нового смартфона або планшета).

Видалити все зайве, розвантажити пам’ять. Можливо, зробити повне скидання смартфона і встановити лише найпотрібніше. Не виключено, що це допоможе, але тимчасово.

Рекомендуємо: Як завантажити Ватсап для комп’ютера — докладна інструкція як користуватися, як налаштувати!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector