Чому Iphone популярний. У чому популярність?

популярність айфон
Думаю, ніхто не сперечатиметься з твердженням, що сьогодні, з усіх запропонованих ринком різновидів смартфонів, одним з найбільш популярних є IPhone. Найбажаніший і ненависний, найбільш обговорюваний, та й взагалі яблучний девайс — ідол для деяких людей. Що ж забезпечило йому таку популярність? Що зробило його психологічно необхідним показником розкоші в нашій свідомості, атрибутом заздрості і прагнень?

Три причини популярності Iphone!

В першу чергу реклама. «Реклама — двигун торгівлі» — не заяложена фраза, а реальність ринкової економіки! Урожай «обгризені ранеток», який сиплеться на нас з екранів ТБ, з новинок кіно, з безкраїх полів інтернет — простору — не випадковий збіг, а як там не є закономірність, результат успішного маркетингу корпорації «Apple». Нескінченне візуальне і аудіо — повторення атрибутики «яблучного гіганта», а також асоціювання IPhone c предметами зовнішнього достатку, зробило цей телефон мрією більшої частини населення, більш-менш цікавляться ринком смартфонів.

Друге це програмне забезпечення і підтримка користувачів з боку компанії. На даний момент існує обмежена кількість компаній, які переживають за користувачів із застарілими моделями смартфонів, телефонів. Що ж стосується IPhone, то неважливо купуєте Ви четверту версію або IPhone 5 — http://mobilgsm.by/iphone-original/apple-iphone-5s.html, компанія Apple подбати про кожного користувача, надасть апдейт прошивки, допоможе виправити баги накопичені в процесі експлуатації і так далі. І крім цього програмне забезпечення IPhone на даний момент найбільш стійке до різних невірним діям з боку користувача. Якщо звичайно так можна висловитися.

Третє, швидше за все дизайн, хоча багато скептиків скажуть, що можна було зробити і що красивіше. Але справа в тому, що компанія створила простий і впізнаваний дизайн, тим самим породила безліч «косарок під айфон» від менш відомих виробників ринку смартфонів. І на цьому ж заощадила на рекламі, а рекламна компанія Iphone у нас стоїть на першому місці. Причому до цих пір деякі виробники натякають на форми відомого бренду, інші відверто копіюють його.

Та все це якраз і забезпечує таку нечувану популярність цього телефону. На розробку і просування нових версій витрачається величезна кількість грошей, і до сих пір «IPhone» виправдовує вкладені в нього кошти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector