Як деактивувати PlayStation 4 для моєї облікового запису

PlayStation Network — це сервіс, який розширює можливість ігрових приставок Sony. При покупці ви можете зареєструватися в цій мережі і активувати PS. Зробити це можна для PS4, PS3, PSP і PS Vita. Немає необхідності заново реєструватися для кожної консолі.

Деактивация консолі для PSN

Порядок видалення приставки з PlayStation Network.

Активація пов’язує пристрій з мережею і дозволяє переглядати набутий в PlayStation Store контент, завантажувати і грати в ігри. Однак є обмеження на кількість користувачів і пристроїв:

 • Для PS4 і PS3 і Vita можна активувати тільки одне основне пристрій і одне в якості тимчасового. Тимчасове знадобиться, наприклад, якщо, перебуваючи в гостях у друзів, ви захочете показати їм свої ігри з їх консолі. Неможливо використовувати більше однієї приставки в якості основного пристрою.
 • На PS3 і PS4 можна створити до 16 локальних користувачів, на Vita і PSP по одному.

Таким чином, щоб увійти в мережу з третього устрою, для початку деактивуйте одне в своєму профілі.

Активація та деактивація в PlayStation Network

Ви не зможете використовувати PSN на неактивованої PlayStation. Для активації PS3 і PS4 зайдіть з пристрою в свій аккаунт і далі дотримуйтесь інструкцій на екрані. Якщо ви заходите з цієї приставки вперше, то процедура почнеться автоматично. Якщо ви вже активували раніше іншу PS того ж покоління, то вам потрібно буде погодитися зробити поточну в якості основної.

Коли ви заходите в PSN з приставки одного, то виберіть «Грати як гість». Ви можете призначити іншу систему в якості основної, навіть не підключаючи її і не заходячи з неї в свій обліковий запис:

 • Зайдіть в «Налаштування», «Управління обліковим записом PSN».
 • Виберіть «Активувати як основну систему PS4», «Увімкніть».
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Без активації ПС4 недоступні такі можливості:

 • Мережеве сховище;
 • автозавантаження;
 • віддалена завантаження по мережі;
 • дистанційне відтворення;
 • гра в мережевому режимі.

Грати з одним

Можливість віддаленої активації і деактивації приставки створила сприятливий грунт для зловживань. З’явилося безліч випадків, коли зламували учетку, активували як основну абсолютно сторонню PS4 і скачували на неї платний контент. Причому законний власник потім протягом півроку не міг повернути контроль і був змушений звертатися в службу підтримки. Уважніше відноситеся до безпеки і надійності паролів.

Можливість віддаленої необмеженої деактивації працює на прошивках починаючи з 4.50. До цього з деактивацією існували складності. І в разі поломки або заміни PS4 з якоїсь іншої причини ви не могли грати в нову через обмеження на кількість активованих систем.

При такій ситуації на прошивці вище 4.50 ви просто заходите в свій аккаунт з приставки і на відповідне попередження натискаєте «Активувати цей аккаунт як основний». Після цього ваша стара консоль деактивується.

Активація нового пристрою

Інструкція, як деактивувати PS4 на прошивках нижче 4.50:

 1. Якщо у вас є доступ до пристрою:
  • Увімкніть консоль і зайдіть в PSN.
  • Виберіть обліковий запис, натисніть кнопку «Вгору» для доступу до функцій.
  • Зайдіть в «Налаштування», PlayStation Network.
  • Виберіть «Активувати як основну систему», натисніть «Хрест».
  • Перейдіть до «Деактивувати» і знову натисніть «Хрест».
  • Підтвердіть дії, натиснувши «Так».
 2. Як деактивувати аккаунт, якщо доступу до консолі у вас немає:
  • Перейдіть в розділ «Управління обліковим записом». Це можна зробити з PlayStation App з початкового екрана, вибравши «Мережевий ідентифікатор», «Дані облікового запису». В цей же розділ можна зайти з PlayStation Store і з сайту управління https://account.sonyentertainmentnetwork.com.
  • Виберіть «Медіа і пристрої». «Медіа і пристрої»
  • Виберіть «Деактивувати все», потім натисніть «Так» для підтвердження.
  • Таким чином ви деактівіруете все системи.
  • Проводити таку процедуру дозволено не частіше, ніж раз в 6 місяців.

Процедуру деактивації необхідно обов’язково виконати, якщо ви продаєте свою PlayStation. Інакше новий власник не зможе скористатися на ній PSN. А також перед продажем рекомендується створити резервну копію даних (скріншоти і інші дані ігор) на флешку і провести ініціалізацію, тобто відновлення налаштувань за замовчуванням.

видалення користувача

Як було сказано вище, для PS4 і PS3 передбачена можливість створення до 16 користувачів. Цього цілком достатньо, але іноді виникає необхідність видалити невикористовувані облікові записи користувачів. Видаляється непотрібний користувач просто:

 1. На консолі зайдіть в «Налаштування», пункт «Користувачі».
 2. Виберіть потрібного і натиснути «Видалити».

видалити користувача

ВАЖЛИВО. Пам’ятайте, що разом з обліковим записом користувача втечуть і всі створені ним в процесі гри файли, тому перед тим, як видалити обліковий запис, виконайте копіювання необхідних даних.

У деяких випадках може знадобитися видалити акаунт PSN. Наприклад, почавши нову гру, ви випадково створили новий. Або хочете змінити ID або регіон. Оскільки така можливість в PSN не передбачена, то варіантом є тільки створення нової учеткі.

На жаль, поки коштів видалення облікового запису з Playstation Network не передбачено. Ви можете лише видалити локального користувача на самій приставці, але не обліковий запис в мережі. Просто вийдіть з неї і створіть нову. А видалити стару на даний момент можливостей немає.

Такі нюанси деактивації і активації облікового запису консолі PS4 в Playstation Network. З одного боку, все зроблено для зручності доступу до контенту. З іншого боку, в гонитві за безпекою створюється плутанина процедур, що в підсумку призводить до різних помилок і зловживань. Важливо дотримуватися основних правил: пам’ятати про безпеку свого облікового запису, надійно зберігати паролі, правильно активувати і деактивувати пристрої для коректного використання контенту. Якщо у вас є цікава інформація, яка спрощує використання PSN, особливо що стосується помилок доступу і зловживань, діліться своїми коментарями і порадами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector