Чим відрізняються камери відеоспостереження. Типи і характеристики —

cctv videocam
Якщо ви вирішили встановити в своєму будинку або своєї компанії систему відеоспостереження, то перший же момент з яким можливо зіткнулися: Чому одні камери коштують близько 20 $ а інші близько 200 $, а на вигляд вони дуже схожі? Але справа в тому, що при ближчому розгляді можна зрозуміти, що дешеві камери мають незрівнянні характеристики з дорогими і це не означає, що камери в дешевому сегменті погані, просто вони мають інше призначення.

Типи відеокамер для спостереження

Для того щоб з’ясувати в чому відмінність тих чи інших камер необхідно їх класифікувати за різними ознаками і зробити висновок в залежності від отриманих даних. А для того щоб не бути голослівними приклади камер ми будемо брати з сайту компанії Инсталятор, яка в свою чергу займається установкою систем відеоспостереження в Дніпропетровську і надають широкий діапазон камер і додаткових систем.

За місцем установки розрізняють камери вуличні і внутрішні.

Виходячи з назви, зрозуміло загальне призначення, але основна відмінність дані камер — це матеріал і якість корпусу. Як правило, вуличні камери мають металевих або антивандальний корпус, який буде захищати камеру від можливих «нападів» з боку порушників. Камери, які розміщуються всередині приміщення мають пластиковий корпус, так як вважається, що всередині приміщення людей, яким вона поміщає — набагато менше.

За якістю переданого зображення

Дозвіл, вимірюється в ТВЛ (телевізійні лінії) чим вище даний параметр, тим краще, але якщо камера має 600 ТВЛ, то цього цілком достатньо.

Кольоровість, для більшості випадків камера, яка передає зображення в кольорі — просто не потрібна. Особливо якщо вона розміщена на вулиці і потрібна тільки для відстеження об’єктів у нічний час. Яскраві кольори там точно не потрібні. Але при контролі за співробітниками на вашому складі за допомогою чорно-білої камери ви не відрізните навіть добре знайомих людей, а що говорити, якщо ви їх найняли на 1-2 місяці.

Світлочутливість. Даний параметр визначає якість відео в залежності від освітленості, вимірюється в люксах і чим менше цей показник, тим краще.

Кут огляду. Цей параметр показує наскільки широкий огляд приміщення можна зняти за допомогою фіксованого фокусу. На дорогих камерах за рахунок зміни фокусної відстані можна міняти і кут, на дешевших варіантах фокус може бути фіксованим і не підлягати зміні.

Висновок.

В принципі це основні характеристики камер відеоспостереження і якщо підійти до вибору серйозно і продумати кожен параметр під конкретні цілі, ви можете знайти найбільш оптимальний варіант за мінімальні гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector