IP-відеореєстратор: інноваційний пристрій для бізнесу —


Чи важливо відеоспостереження в офісах, супермаркетах та інших приміщеннях? Безумовно, так. Справа не стільки в контролі співробітників, скільки і за все, що відбувається в приміщенні. Від виразності картинки, швидкості передачі даних на центральний пункт може залежати не тільки збереження майна компанії, а й здоров’я його співробітників.

У чому особливість

Основна відмінність ip-відеореєстратора від аналогів полягає в способі обробки інформації. Так, DVD або цифровий пристрій спочатку отримує сигнал від самої камери, потім перетворює його в потрібний формат і тільки потім відправляє дані в сховище. У випадку з IP-реєстраторами процес відбувається по-іншому. Так, камера відразу ж перетворює дані в потрібний формат, передає їх мережних пристроїв, відправляє файли по локальній мережі або на вилучену програму.

Переваги IP-відеоспостереження

При порівнянні пристрої зі звичними цифровими приладами, можна виділити безліч переваг:

  • універсальність — IP-відеореєстратор є комп’ютером і мережевим сховищем інформації одночасно;
  • можливість відстеження об’єкта практично з будь-якої точки світу за умови підключення до мережі — апарат безперервно передає сигнал, що дозволяє спостерігати за територією в режимі онлайн;
  • доступна вартість — установка і технічне обслуговування обладнання не вимагають значних фінансових витрат;
  • можливість бездротового з’єднання завдяки вбудованому Wi-Fi-модулем.

IP-відеореєстратор — це готове рішення для якісного спостереження. Він підходить для установки в супермаркетах, салонах, офісах і інших комерційних установах. Крім того, його можна використовувати в приватних будинках і квартирах, якщо є така необхідність. Для підключення застосовується звичайний кручений парний провід, який набагато дешевше коаксіального. Таким чином, можна заощадити не тільки на покупку додаткового обладнання, а й на придбання кабелю.

Крім того, реєстратори такого типу мають ще кількома важливими особливостями, серед яких:

  1. Можливість додавання нових відеокамер. Якщо при плануванні не врахували кілька зон або потрібно розширення область спостереження, необов’язково купувати більш потужну систему. Досить додати кілька камер в потрібних зонах і розширити обсяг сховища. Така можливість дозволить заощадити чимало коштів і отримувати якісні записи з усіх пристроїв спостереження.
  2. Надійність. Встановивши прилади, можна не турбуватися про їх збереження або небезпеки несанкціонованого доступу третіх осіб. Інноваційні мікропроцесори, твердотільні накопичувачі для зберігання даних засновані на роботі операційної системи Linux. Система захищена від атаки вірусами і доступу зловмисників. При відключенні електричного живлення вся інформація зберігається в резервній системі.
  3. Простота контролю. При необхідності спостереження відразу на декількох об’єктах IP-реєстратор — найкраще рішення. Прилад передає дані на центральний пункт управління. Контролювати роботу пристрою може навіть одна людина.
  4. Якість зображення. Реєстратор перетворює отримані дані в формат MPEG-4 і відразу ж відправляє їх по мережі або в сховище. Зображення виходить максимально виразним, що дозволяє розібрати найдрібніші деталі. Якщо важливо стежити за тим, що відбувається в зонах спостереження в цілому і високу якість картинки не так важливо, можна вибрати інший формат стиснення даних.

Інформацію, отриману від IP-реєстратора, можна відтворювати не тільки на ПК, але і на звичайному смартфоні. Досить встановити спеціальну програму і контролювати те, що відбувається в приміщенні. Ця функція дуже зручна для власників бізнесу, які знаходяться у відрядженні — забезпечується повний контроль над співробітниками в режимі онлайн.

Джерело: інтернет-магазин відеоспостереження — video-komplekt.com.ua

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector