Чи не завантажується iPhone Біле / Чорне яблуко. Що де

Айфон не вантажиться
Ви активно користуєтеся джейлбрейком? Є висока ймовірність того, що на екрані вашого мобільного пристрою на чорному або білому тлі з’явиться самотнє яблучко. Це може статися і у тих, навіть не знає, що таке джейлбрейк, але то що ваш апарат завис це точно. І вихід з цього становища не залежить від того який у вас Iphone і яка версія. Звичайно ж якщо Ваш досвід експлуатації апарату закінчується на написанні коментарів в Facebook і відправці фотографії одного,

то краще звернутися за порадою по посиланню, а найбільш правильне рішення буде віддати Ваш Iphone для ремонту фахівцям з компанії iya-yai.kiev.ua. Але якщо вирішите відновлювати телефон своїми силами, то за всі подальші дії відповідальність лежить тільки в Ваших руках.

Причини, чому Iphone не завантажується:

 • відновлення файлової системи гаджета;
 • неякісні джейлбрейк-твики з Cydia;
 • помилки в вашій прошивці (якщо вона є кастомной);
 • фізична поломка вашого девайса.

Ідеальним і правильним першочерговим дією буде повна перепрошивка вашого Iphone або Ipad. Ця операція, не дивлячись на гучну назву, не займає багато часу. Але якщо пристрій перестало працювати через несумісних джейлбрейк-твиков, то необхідно спробувати позбутися від них через утиліту iTunes, або за допомогою функції «Safe Mode».

Перепрошивка вашого девайса

В даному випадку пристрій не працює, тому потрібно зайти в режим DFU. Зробити це нескладно:

 • підключаємо апарат до ПК;
 • разом натискаємо обидві кнопки на корпусі і чекаємо десять секунд;
 • з часом відпускаємо кнопку Power, але кнопка Home і раніше натиснута;
 • сам пристрій не запрацює, але програма визначить підключений пристрій.

Тепер починаємо відновлення. iTunes після установки iOS рекомендує вам два варіанти: запустити смартфон або планшет як новий або відновити систему.

Ох вже ці твіки

Другий спосіб вирішити цю проблему більш трудомісткий, але його плюс в тому, що не потрібно відновлювати інформацію з iTunes на iPhone або iPad, як в першому випадку.

Спочатку потрібно розібратися винні твики Cydia в поломці пристрою. Для цього завантажуємо його без твиков:

 • вимикаємо пристрій;
 • затискаємо кнопку «+» або збільшення гучності;
 • включаємо пристрій і чекаємо завершення завантаження гаджета не відпускаючи «+».

Якщо iPhone або iPad заробив, то вся проблема криється в одному з останніх встановлених твиков. Заходьте в Cydia і там видаляйте несправний джейлбрейк-Твік.

Всі спроби марні?

Ви не користуєтеся джейлбрейком, і при цьому реанімувати пристрій не виходить? Виникають труднощі з перекладом яблучної продукції в режим DFU, хоча ви впевнені, що все зробили правильно? Найімовірніше проблема в залозі і найкраще йти в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector