Чи варто купувати б / у ноутбук? І який саме?

бу ноутбук фото
Незважаючи на агресивну пропозицію потужних ультрабуків, багато цінителів справжньої техніки воліють купувати собі якісні фірмові підтримані ноутбуки, здатні при акуратній експлуатації, опрацювати ще довгий час. Звичайно ж, зараз не йдеться про китайський мотлох з ціною в 200 баксів, ми говоримо про ноутбуки, які свого часу мали цінник більше 1500 $ і які на динний момент впали в ціні в рази.

Але в чому кроятся причини покупки вживаного ноутбука?

По перше, старі ноутбуки, які випускалися ще 2-3 роки тому, дійсно вважаються фірмовими, тобто виготовленими для «білих» країн, тоді як зараз бал на вітчизняному ринку правлять ноутбуки «лівої» збірки, на які кооперативні виробники з гаража в Китаї, приліпили фірмову етикетку. Дані ноутбуки часто приходять з Дубая і мають арабську клавіатуру. Більш того, ноутбуки, які мають наклейку «для країн СНД» мають ще нижчу якість, оскільки для них використовуються комплектуючої третьої категорії, які часто можна назвати шлюбом, тоді як комплектуючі першої категорії йдуть для техніки «білих» країн, а комплектуючі другої категорії Тайвань і Китай залишає для себе.

По-друге, для тих, хто вважає, що б / у ноутбук швидше вийде з ладу, ніж новий, можна сказати тільки одне — ймовірність поломки у них однакова, а ціна відрізняється істотно. Тим більше що за допомогою сервісу на www.remont-noutbukov-spb.ru можна замінити практично будь-який елемент. Звичайно ж, доведеться замінити акумулятор, що сів, але можна віддати його на реставрацію. В останньому випадку вартість реставрація відносно невелика і часто майстер дає гарантію на свою роботу протягом півроку.

По-третє, старі якісні ноутбуки часто мають кращий екран, ніж на новому, на якому можна спокійно дивитися фільми і працювати. Зрозуміло, він виявиться не сенсорним, який є у більшості ультрабуків. Але треба визнати чесно, що власники дорогих ультрабуків практично не використовують цю опцію, заслужено боячись, що екран швидко забрудниться від частого дотику пальців. Вони як і раніше використовують тачпад, клавіатуру і бездротову мишку.

По-четверте, старі ноутбуки вигідним чином відрізняються ціною від нової техніки. Часом можна купити якісний б / у ноутбук всього за 100-200 $, тоді як вартість нового ультрабука лінійки Pro починається з позначки $ 1500.. І це в США! У нас же ця техніка коштує дорожче. Але навіщо переплачувати за тонкі розміри і малу вагу, коли можна купити старий ноутбук за досить прийнятними цінами?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector