Акумулятори для ASUS — як правильно вибрати заміну —

Акумулятор для смартфона ASUS
АКБ смартфонів ASUS накопичує достатню кількість заряду для інтенсивної експлуатації протягом доби. Це впливає на термін служби. Коли кількість циклів закінчується — ємність знижується. Батарея швидше розряджається, приходить в непридатність. Виникає необхідність шукати альтернативу. Перейшовши за посиланням, можна знайти і замовити акумулятори для ASUS.

Заміна повинна мати хорошу якість. Які проблеми виникнуть з дешевим аналогом:

 • ємність менше заявленої;
 • швидке зниження рівня заряду в режимі очікування;
 • невідповідність вольтамперних характеристик;
 • ризик здуття, загоряння батареї.

Результатом економії коштів стане необхідність покупки нового пристрою.

На що звернути увагу при виборі АКБ

 1. Номінальну напругу. Для продукції ASUS воно варіюється від 3,6 до 3,85 вольт (в залежності від моделі).
 2. Розміри і роз’єми. Ці характеристики обумовлені особливостями смартфона. Якщо встановити заміну з некоректно обраними габаритами, то задня кришка корпусу може не закритися.
 3. Ємність. Потрібно вибрати батарею з аналогічною кількістю заряду, щоб тривалість експлуатації пристрою залишилася незмінною. В окремих випадках можна замовити більш ємкі акумулятори. Важливо, щоб їх габарити відповідали параметрам пристрою.

Підвищеної уваги заслуговує тип батареї. У ASUS їх два:

 • Літійіонних. Мають високу ємність, низькою швидкістю зниження рівня заряду в режимі очікування. Чи безпечні для користувача, прості в утилізації. Прийшли на зміну шкідливим нікель-кадмієвих АКБ, головною перевагою яких була стабільна робота при низьких температурах. Li-ion-батареї гірше поводяться на холоді, мають близько 500 циклів заряду. Але вони дешевше, позбавлені ефекту пам’яті.
 • Літій-полімерні. За характеристиками аналогічні літійіонних аналогам. Можуть мати будь-яку форму. Це дозволяє раціонально використовувати параметри корпусу.

Для більшості моделей смартфонів ASUS випускається тільки один тип АКБ. Але є винятки. Тому слід орієнтуватися на характеристики оригінальної батареї.

вибір виробника

Існує три категорії акумуляторів:

 1. Оригінальні. У вільному продажу практично не представлені.
 2. Сумісні (сертифіковані). Випускаються по вирішенню офіційного виробника. Краща альтернатива оригіналу.
 3. Підробки. Якість залежить від виробника. У цій категорії представлені проблемні АКБ з меншою ємністю, гіршої складанням.

Якщо смартфон не хочеться міняти найближчим часом, слід віддати перевагу сумісні батареї від перевірених виробників. До їх числа належить Craftmann — офіційний постачальник акумуляторів для багатьох моделей ASUS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector