Акція лайфсел День народження. 2 Гб або 50 смс. Як замовити. чому

лайфсел
Як це підносить компанія лайфселл з нагоди їх дня народження всім бажаючим можна отримати 2 гігабайти інтернету або 50 смс. І в принципі акція досить непогана якби її проводили не настільки жадібні організатори. І зараз надамо кілька фактів того, що Лайфсел продовжує економити кошти і не намагається залучати нових користувачів.

Чому Лайфсел навіть в день народження економить кошти?

Акція стартувала рівно за один день до початку дня народження. Тобто замовлені мегабайти або смс повідомлення витратити ви можете 24 і 25 січня 2017 року, а інформацію про цю акцію з’явилася — 23 числа.

Крім цього не всі абоненти можуть взяти участь в акції, тому як потрібно було в період c 1 грудня по 19 січня 2016 роки витратити одну копійку. А про акцію ми дізналися 23 січня. Тобто якщо я не користувався пакетом, тому як мені підняли абонплату ще 16.11.2016 року в тарифі дзвінки всім. Те і брати участь в акції я теж не маю права. У чому ж тоді сенс акції?

Термін дії акційних мегабайт — обмежений. І дорівнює всього лише двом дням — 24 і 25 січня.

Але це ще не все для того щоб брати участь в акції яка триває 2 дні, а дізналися ми про неї за одну добу — цю акцію ще необхідно спеціально замовляти.

Замовити 2 акційних гігабайти — запит * 466 #

Замовити 50 смс — запит — * 467 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector