Завантажте та використовуйте YouTube TV тепер — навіть якщо ви не перебуваєте в офіційному містечку

Як ви, напевно, чули, YouTube запустив власний телевізійний пакет, доступний користувачам на вибраних ринках у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, затоці, Чикаго та Філадельфії.

Якщо ви живете в одній з цих вибраних областей, ви можете дивитися телепередачі на каналах, таких як ABC, CBS, E!

Але якщо ви не живете в офіційних містах, де задіяно YouTube TV, вам не доведеться турбуватися.

потреби

  • Пристрій Android працює у версії Lollipop або вище
  • Увімкнено «Невідомі джерела»

Крок 1. Відтворюйте своє місцезнаходження

Щоб зареєструватися на YouTube TV, потрібно встановити підроблений додаток GPS, наприклад, Fake GPS location, а потім встановити місцезнаходження пристрою в одному з підтримуваних міст.

Якщо вам потрібна допомога в установці локатора, у нас є весь посібник, який допоможе вам пройти процес за наступним посиланням:

Крок 2. Завантажте та встановіть YouTube TV

Тоді, оскільки додаток YouTube для телебачення, здається, обмежується регіоном Google Play Store, найпростіший спосіб обійти цю проблему — це відкласти іншу сторону програми.

  • Завантажити YouTube TV на Android (.apk)

Крок 3: Надання дозволів та конфігурації

Після встановлення YouTube TV відкрийте програму та надайте потрібний дозвіл на місцезнаходження.

Коли YouTube визнає, що ви перебуваєте на одному з підтримуваних місць, натисніть «Зробити мені», щоб скористатися перевагами безкоштовного одномісячного пробного періоду.

Використовуйте YouTube TV

YouTube TV покаже вам вітальний екран і покаже вам живі канали, але те, що ви не бачите, є фільмами на замовлення та телевізійними шоу.

Після встановлення телевізора YouTube на вашому телефоні вам більше не потрібно запускати програму GPS, якщо ви не хочете дивитися «місцеві» станції.

YouTube TV — це дуже полірований додаток з чудовим інтерфейсом, який працює навіть з Chromecast (якщо ви розпочнете платну підписку, ви зможете отримати безкоштовний Chromecast).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector