Завантажити Виберіть безкоштовно на комп’ютер або телефон

Сучасна цифрова зв’язок, IP-телефонія, настільки популярна, що багато користувачів повністю замінюють з її допомогою послуги мобільних операторів. Це може бути зручним виходом там, де є інтернет-канал, але відсутнє покриття мережі.

Щоб користуватися якісним сервісом і отримувати відмінну чутність і масу додаткових можливостей, досить завантажити Виберіть. Якщо раніше мова йшла тільки про мобільних телефонах і планшетах, то з 2012 року багато користувачів знайшли можливість встановлювати Viber і на персональні комп’ютери під управлінням операційних систем сімейства Windows.

Як завантажити Вайбер на телефон

Завантаження Viber
Завантаження Viber

Спосіб, яким можна завантажити Вайбер на телефон, може відрізнятися в залежності від фірми — виробника апарату і від того, під керуванням якої операційної системи він працює. Для найпоширеніших продуктів Apple і Andriod — сумісних пристроїв процес установки досить простий і виглядає практично однаково.

В обох згаданих операційних системах існують так звані магазини додатків, тому для скачування достатньо здійснити кілька простих дій:

  1. зайти в Apple AppStore або Android GooglePlay;
  2. набрати в рядку пошуку назву Viber;
  3. натиснути на велику кнопку «встановити»На який з’явився екрані — заставці;
  4. почекати кілька хвилин і приступати до запуску і першої настроювати програму.

Користувачам телефонів під управлінням інших операційних систем завантажити Виберіть трохи складніше. Для цього найпростіше набрати потрібний запит в браузері, зайти на сайт, пропонований виробником апарату і слідувати інструкціям.

додаток Viber
додаток Viber

Для тих, у кого телефон з відмінною від Apple або Andriod операційними системами, будуть зручні і інші сайти, де Вайбер пропонується для скачування. У будь-якому випадку, потрібно слідувати підказкам, а сама установка, як і користування додатком — абсолютно безкоштовні.

Як завантажити Виберіть безкоштовно на комп’ютер

Користувачі, більшу частину часу проводять за настільним ПК, вважають за краще версії Вайбера для операційних систем сімейства Windows. Вони володіють тими ж функціями, що і мобільні додатки, проте для їх установки потрібно слідувати чітким правилам. Перше, що обов’язково доведеться зробити — завантажити Виберіть на телефон безкоштовно тим чи іншим способом, запустити і налаштувати програму. Це необхідно зробити, так як версія для настільних комп’ютерів вимагає наявності вже активованої облікового запису користувача.

Завантаження Viber
Завантаження Viber

Після цього можна завантажити Виберіть безкоштовно на комп’ютер. Сьогодні в мережі знайдеться маса сайтів, в тому числі і офіційний, на якому програма пропонується російською мовою, готова до установки. Все що доведеться зробити — завантажити виконуваний файл, запустити його і слідувати підказкам.

При першому запуску програми на комп’ютері необхідно буде вказати номер телефону, на якому вже є встановлений Вайбер. На апарат прийде код активації, який вводиться в вікно підтвердження програми на ПК. Після цього обидва апарати, настільний і мобільний, виявляться пов’язаними і зміна даних на будь-якому з них — відразу ж позначиться на другому.

Насправді, завантажити Виберіть на комп’ютер і телефон — дуже зручна можливість, так як спілкуватися за допомогою веб-камери, зручно розташувавшись в улюбленому кріслі — вельми комфортно.

А вибрати, з якого пристрою в даний момент буде проводитися спілкування — можна одним кліком мишки, наприклад, якщо вирішили піти на прогулянку і продовжувати спілкуватися в цей час з друзями через Viber.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector