Завантажити чіти на Террарію на Андроїд

Гра для мобільних пристроїв Terraria є захоплюючим світом з елементами РПГ, стратегії і домішок інших жанрів. Завдяки нехитрій графіку і простим моделям гра схожа з кубічними світами Minecraft і Roblox. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином і де можна скачати чіти на гру Террарія для вашого гаджета на Андроїд. А також поради, секрети та проходження рівнів.

Подробиці по грі Террарія

Розробники Terraria стверджують, що якщо вам сподобалася гра на комп’ютері або консолі, то цю повну версію на Android ви полюбите точно. Як і на інших платформах, вам потрібно боротися за власну славу, ресурси. Битися за виживання і зверхність.

гра Terraria
Гра Terraria для Андроїд

Гру можна знайти на полицях Плей маркету. Вона не безкоштовна, щоб в неї пограти, потрібно заплатити близько 400 рублів. І ті, хто вже купили її, навряд чи побажали про це.

Незважаючи на те, що гра виконана в стилі майнкрафт, вона має системні вимоги до мобільних пристроїв:

 • Рекомендується грати в Terraria на смартфонах і планшетах з оперативною пам’яттю від 2 Гб. А також на пристроях, випущених не раніше 2014 року;
 • Можна грати також на мобільних пристроях з 1 Гб пам’яті. Але не виключені невеликі затримки (фризи) та інші ознаки зниження продуктивності.

Читайте також: Як пограти Sea of ​​Thieves на ПК.

Де можна скачати чіти для мобільної версії на Андроїд

Чити допоможуть поліпшити умови гри, дозволять отримати додаткові ресурси і можливості. Вони викачуються в файлі APK. Це інсталяційні пакети в системі Андроїд, з яких розпаковуються і встановлюються файли програми або гри. Якщо ви завантажили такий файл в комп’ютері, його потрібно буде передати будь-яким способом в пам’ять мобільного пристрою (якщо ви граєте в Террарію на смартфоні).

Коли чит в .apk буде в пам’яті смартфона, ви зможете запустити його, після чого він автоматично встановить потрібні файли. Знайти його можна через файловий менеджер. Якщо ви завантажили його через браузер смартфона, файл буде в папці Download.

Зламана карта для Терраріі, яку ви скачаєте, вміщує:

 • Стіни і блоки;
 • Всілякі NPC;
 • Безліч незайнятого плоского простору;
 • Мінімальний набір: по 4 види зброї, броні, аксесуарів, інструментів;
 • Для крафта 1 предмет.

Після установки ви знайдете предмети розсортованими і на своїх місцях. Код злому не працюватиме в грі для Android нижче 1.3 версії. Карта просто не завантажиться.

Щоб завантажити цей чит:

 1. Перейдіть за адресою playground.ru;
 2. Натисніть на кнопку «Завантажити»;
 3. І встановити код на своєму пристрої.

Файл знаходиться в архіві RAR. Тому перед установкою його потрібно буде розпакувати. Якщо смартфон Андроїд не підтримує цей тип файлу, розпакуйте його на комп’ютері.

Завантажений файл читов
Завантажений файл читов на Андроїд

Після чого передайте імені файлу на телефон, щоб встановити.

Ось ще кілька посилань на чит-карти Терраріі:

 • Персонаж на метальника — після установки ви зможете використовувати всі відповідні речі. Скачайте його по посиланню;
 • Код з безсмертям, нескінченної маной, киснем, ракетними черевиками і сховищем. Скачайте його тут;
 • Персонаж з преміум-речами тут.

У нових мобільних пристроях ви зможете розпакувати коди для злому Tettaria без додаткових програм. Просто виберіть їх і встановіть потрібний файл.

Цікаво: Клуб Романтики — скачати мод на чай і алмази.

Коди для злому Terraria в Android

З попередньої глави ви дізналися, яким чином і де можна скачати чіти на мобільну версію гри Terraria. Тепер розглянемо коди для отримання переваг. Їх застосування не вимагає завантажувати пакунки файлами і встановлювати на свій пристрій. Ризикуючи тим самим занести в пам’ять вірус і шкідливі скрипти, які можуть вкрасти у вас цінні дані.

Коди: Призначення:
Kvks8iEjJSДопоможе отримати крила демонів в Terraria.
Dsp4FdslqURЩоб персонаж зміг стрибати в 2 рази далі.
Jdqp4DUwl2Суперзброя.

Можна також завантажити чит з такими ж властивостями для персонажа за посиланням: http://grozaxp.ru/android-cheat/326-chity-na-terraria-dlya-android.html. Перейдіть на сайт і натисніть внизу кнопку «Завантажити APK».

Завантажити файл читов
Завантажити файл читов для Терраріі

Хитрощі та поради по грі Террарія на Андроїд

Террарія — це захоплююча гра, в яку грають навіть старше покоління. У ній є те, що може зачепити інтерес і довго його не відпустити. А саме: персонаж і нескінченне його розвиток, поліпшення речей, отримання переваг в грі за рахунок навичок і т. Д. Зараз ви дізнаєтеся кілька хитрощів, про які могли не здогадуватися.

Якщо хочете заблокувати вхід в будівлю, поставте з протилежного боку від дверей. І до вас не зможуть увійти непрохані гості, на зразок зомбі та інших мобів.

заблокуйте вхід
Заблокуйте вхід, щоб моби не пройшли в будівлю

Наступна порада допоможе економити ваші ресурси, коли їх не так вже й багато. Ваш персонаж займає в ширину 2 блоки. Це означає, що мости між непрохідними площинами ви можете будувати через 1 кубик. Таким чином, персонаж не зможе впасти, а буде проходити по «дірявому» мосту без проблем.

будуйте міст
Будуйте міст через 1 кубик

Якщо ви копаєте тунель під собою в Терраріі на Андроїд — киньте світиться паличку, щоб бачити, що знаходиться під землею.

Киньте паличку під ноги
Киньте паличку під ноги, щоб освітлювати дорогу

При битві з віверни гарпії не з’являються. І навпаки.

Віверна
Віверна в грі Terraria

У пеклі розмістіть водяну свічку, щоб з’являлося більше мобів і швидше приходив демон.

Додайте водяну свічку в пеклі
Додайте водяну свічку в пеклі, щоб було більше мобів

Щоб швидко знаходити нові острови без читів, потрібно використовувати зілля гравітації.

зілля гравітації
Використовуйте зілля гравітації

Також не витрачайте ящики, які знаходите до хард мода. Активно займайтеся риболовлею в Terraria. Якщо необхідний обсидіан, пролийте будь-яке джерело води в пекло.

Проходження геймплея без читів

У карті для навчання є кілька секретів і пасхалок, про які не знатимуть ні тільки початківці гравці, але і «террарісти» з досвідом. Наприклад, прямо під спавн знаходиться ціла гора золота.

Гора золота
Гора золота під спавн в Террарія

Вам потрібно зробити кілька кроків головним героєм і опуститися в першу яму. І хоча корту вдає із себе невеликий острів, в ній ще є деякі секрети. З першої ж навчається карти можна потрапити в пекло і без читів. Для цього стрибну з краю острова і прокопати верхній шар лави.

пробийте лаву
Пробийте лаву, щоб потрапити в пекло

Не тільки внизу під спавн є секрет, він також знаходиться нагорі. Приблизно над ним є острівець-пасхалка в Андроїд версії гри.

Острівець-пасхалка
Острівець-пасхалка в Терраріі

У ньому можна знайти пару скринь з ресурсами, які зайвими не будуть. У них також ви знайдете майже 100 смолоскипів. Для чого розробники Terraria їх туди поклали — поки залишається загадкою. На краю карти зліва також знаходиться ще один невеликий секрет. Якщо акуратно спускатися, щоб не впасти, можна знайти нішу в скелі з скринею.

Золота підкова
Золота підкова в скрині на краю

У ньому лежить підкова з золота, а також ще пара потрібних штучок.

Секретне місце, якій можна знайти і без кодів для злому, знаходиться ще трохи нижче, а то й відлітати далеко від землі, а слідувати її поверхні. Ви знайдете невелику ділянку землі. Який по суті є готовою житловою кімнатою з ванною і ліжком.

секретне місце
Секретне місце в Терраріі

А також в кімнаті стоїть скриня, в якому можна знайти книжку, миску з супом і гак-кішку.

Скриня з корисними речами
Скриня з корисними речами в Терраріі

Цей гак допоможе знайти ще одну нішу, яка знаходиться на дні навчальної карти. За допомогою гака потрібно переміщатися по дну острова. І ви побачите поглиблення в землі з скринею і іншими предметами.

ніша
Ніша з скринею

У тій скрині один предмет — бомба. Це загадкова бомба збільшує розмір на 12%.

бомба
Бомба, яка була в скрині

Можливо це значення є рандомних. Скачайте чіти для злому мобільної версії гри Террарія на Андроїд і скористайтеся цими підказками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector