Завантаження і відправка привітання з Новим роком для Вайбера

Великі можливості приховані в популярному додатку Viber. Мессенджер дозволяє не тільки спілкуватися за допомогою листування і дзвонити, але і завантажувати фотографії, голосові повідомлення і завантажені або створені відеоролики. У зв’язку з такими можливостями, у користувачів актуальними стали привітання з Новим роком для Вайбера.

Поздоровлення новий рік Вайбер
Ви можете використовувати Вайбер для того, щоб цікаво привітати своїх друзів
Ще утиліта відрізняється можливістю створення анімаційних картинок. Розробники Viber Messenger під цю функцію виділили аж цілий розділ. Саме в ньому можна знайти підходящі анімації, що відповідають тематиці найголовнішого зимового свята.

Власник цифрового пристрою ще зможе прикріпити до свого текстового вітальне повідомлення матеріал, що зберігається на його девайсе.

Як відправити відеопривітання

Перед тим як вивчити інструкцію, що дозволяє відсилати відео привітання з Новим роком для Вайбера, необхідно розібратися, на яких девайсах можна скористатися цією функцією. Отже, вона доступна на пристроях, для яких були розроблені офіційні версії месенджера.

Це десктопи і мобільні комп’ютери, управляющиеся Windows або OS X. Ще даними можливостями зможуть скористатися власники смартфонів на платформі Android, Windows Phone і iOS.

Відправляються новорічні привітання для Вайбера з девайсів наступним чином:

  1. До набраному текстового повідомлення прикріплюється матеріал, що розташовується в галереї пристрою. Однак його попередньо потрібно завантажити з інтернету. Це можуть бути зображення анімації або відеоролики.
  2. Використання повідомлень, доповнених анімаціями, які вже розробником вбудовані в утиліту.

Поздоровлення новий рік Вайбер
В інтернеті ви можете знайти тисячі різних красивих листівок
Використовувати дозволяється виключно відеоролики невеликого розміру. Такий кліп може мати обсяг не більше 10 МБ, а його тривалість не повинна перевищувати 90 секунд.

Як використовувати можливості програми

Перед тим як відіслати тематичний мультимедійний файл для окремого контакту, його необхідно завантажити на наявний девайс. Сьогодні в інтернеті можна у великій кількості завантажити відео для Вайбера з Новим роком потрібного розміру. Вони розміщені на тематичних сайтах.
Поздоровлення новий рік Вайбер
Для пошуку відео введіть запит в Google
Поздоровлення новий рік Вайбер
Виберіть і скачайте цікавить відео
Завдяки величезному асортименту користувач в будь-якому випадку підбере відповідний ролик як для чоловіка, так і для жінки.

Тому у співрозмовника обов’язково покращиться і так гарний настрій.

Щоб направити відеофайл іншому абоненту проводяться такі послідовні дії:

  1. Відкривається потрібний діалог.
  2. У чаті натискається активна кнопка «+». Вона розміщена в нижній частині екрана.
  3. Виконується дотик клавіші «Відправити файл».
  4. Здійснюється вибір мультимедійного контенту, який був раніше завантажений на пристрій і зберігається в його пам’яті. Ще програма запропонує людині на даному етапі відзняти власний відеофайл.

Поздоровлення новий рік Вайбер
Виберіть відео, яке хочете відправити
Поздоровлення новий рік Вайбер
Готово, відео відправлено адресату
Поздоровлення новий рік Вайбер
Натиснувши на відео, ви зможете переглянути його
Після виконаних дій потрібно почекати, поки відбудеться завантаження відеоролика в вікно чату. На даний процес впливає швидкість інтернет з’єднання. На завершення користувачеві доведеться лише натиснути на кнопку «Відправити».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector