Замовлення контенту 9931 Білайн — що це таке як відключити

Платний контент — головний біль будь-якого абонента мобільного зв’язку, так як нав’язування подібного вже переходить всі межі дозволеного. Даний матеріал розповість про послуги «Замовлення контенту» з номерів 9931 і 9190 в Білайн. Ви зрозумієте що це таке і яким чином відключити ці опції?

Замовлення-контенту-9931-у-Білайн
Замовлення контенту 9931 в Білайн

Що це таке?

Замовлення контенту 9931 в Білайн — це спеціальна послуга від мобільного оператора, що передбачає постійне рекламне пропозицію по підключенню платних підписок на номер абонента.

По суті, компанія силоміць змушує користувачів підключити різні контент послуги від партнерів-розробників, найчастіше за допомогою «ненав’язливою» реклами, прихованих кнопок або push-повідомлень.

У список подібних підписок найчастіше входять:

 1. Щоденні гороскопи на один / все знаки зодіаку.
 2. Поради по кулінарній частині.
 3. Анекдоти і жарти дня.
 4. Новини спорту, країни, міста.

Дане перерахування можна продовжувати досить довго, але головне зрозуміти основне — ви можете ненавмисно підключити одну з непотрібних функцій і надалі не помічати дрібні списання з рахунку.

Яскравий приклад — «Гороскоп на осінь» в інтернеті, де ви вказали власний номер мобільного, тим самим автоматично підписавшись на щоденну / щотижневу платну розсилку інформації.

Підключається-послуга-Замовлення-Контенту-ні-завжди-відкрито
Підключається послуга «Замовлення Контенту» не завжди відкрито

Скільки коштують підписки 9931 і 9190?

Вартість «унікального платного контенту» варіюється від його різновиду — жертви підключень називають проміжок від 5 до 24 рублів в день. Цілком непомітно, чи не так? Правда, такими темпами «точні гороскопи» можуть спалювати до 720 рублів щомісяця, досить серйозно вдаривши по бюджету пересічного росіянина.

Дізнатися весь перелік додатково підключених послуг можна за коротким номером «0611» — повірте, практично кожен абонент платить за повітря!

Як відключити замовлення контенту 9931 в Білайн?

Переходимо відразу до конкретики — є кілька способів позбавитися від непотрібного платного спаму. Наша мета — деактивувати розсадник смс-повідомлень про палаючих бонусних послуги, а саме послугу «Хамелеон».

Існує три способи зробити це:

 1. Скориставшись коротким номером 0611 — чекаємо відповіді оператора, роз’яснюємо ситуацію, просимо перевірити і відзвітувати про всі платні послуги від партнерів / самого Білайну. Чуємо незнайомі слова, що втратили актуальність назви опцій — вимагаємо відключити, що робиться в кілька кліків в онлайн-режимі.
 2. Також можливий варіант повного блокування розсилки рекламного контента — відмінна профілактика на випадок зміни списку послуг у тарифному плані, що Білайн любить робити в односторонньому порядку (як, власне, і багато інші постачальники мобільного зв’язку в Росії).
 3. При нерозумінні / невдалому додзвоні до колл-центру — діємо самостійно.
  Відключаємо послугу «Хамелеон» за допомогою звичайного USSD-запиту: «* 110 * 20 #».
 4. Ще один спосіб — відключення за допомогою використання особистого кабінету користувача. Заходимо в нього, шукаємо розділ «Послуги» — «Підключені» — «Мої підписки». Розшукуємо пункт «Хамелеон», деактивувавши його, повторюємо те ж саме з усіма незнайомими рядками.
 5. Окремо в налаштуваннях деактивуйте повзунок проти «Сервіси Контент-Провайдерів».

  Відключення-сервісу-контент-провайдерів-в-Білайн
  Відключення сервісу контент-провайдерів в Білайн

 6. Те ж саме можна зробити і через додаток Мій Білайн — досить зручна програма. Шукайте «Передплати» і «Контент» — відключаєте все зайве.
 7. Дзвонимо на номер 06747220 — входить автоматично відключає розсилку рекламних рекомендацій. Правда, найчастіше даний автономер недоступний, спробувати все ж варто.

Якщо жоден з вищевказаних методів не привів до бажаного позбавлення від настирливої ​​реклами, рекомендується звернутися в найближчий сервісний центр Білайн для відключення в вашій присутності.

В іншому випадку можна вимагати термінове оформлення нової СІМ-карти зі стартовим забороною на різного роду розсилки, гайди, гороскопи. Не переживайте, вам зобов’язані залишити колишній номер телефону, так як незручності і головна причина заміни карти виходить саме від самого оператора.

Замовлення контенту 9190 — що це?

Замовлення контенту 9190 — ті ж платні підписки, правда вже на другий спектр послуг. На жаль, представництво Білайн в соціальних мережах і на офіційному сайті не виставляє точної і офіційної інформації про зміст того чи іншого коду.

Форуми і коментарі припускають різні версії, публікувати які не має сенсу, щоб уникнути плутанини і дезінформації.

У разі крайньої необхідності можна дізнатися подробиці у оператора по телефону / в офісі — вам зобов’язані їх надати, якщо ви є абонентом Білайн і підписували відповідний договір.

висновок

Єдина порада для всіх, хто не хоче втрачати власні кошти на сайти для дорослих, гороскопи і новини спорту — не вводьте власний номер мобільного на сторонніх сайтах.

Підходьте скептично навіть при реєстрації на малознайому ресурсі, адже натиснувши кнопку «Погодитися / Прийняти» можливо автоматичне підключення деяких «партнерських послуг», що було прописано в непрочитаних вами правилах.

Сподіваємося, цей матеріал дохідливо роз’яснив, що таке «Замовлення контенту» на номери 9931 і 9190 в Beeline і як це відключається — будьте уважні при роботі і розвагах в мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector