8 (812) 5096730 — хто дзвонив, чий номер

Телефонний маркетинг — один з стрімко розвиваються способів реклами в останні роки. Схема залучення клієнтів досить проста і будується на ввічливому діалозі з вигідними пропозиціями, працює практично в будь-якій сфері послуг.

Швидше за все, кожен житель Росії хоч раз отримував дзвінок від телемагазину, нової мережі магазинів або служби опитувань про якість товару — це і відноситься до визначення «телефонний маркетинг».

На жаль, найчастіше компанії переходять всі рамки дозволеного, опускаючись до спаму і відвертого докучання, тим самим створюючи негативне враження про систему в цілому вже на старті діалогу з потенційним клієнтом. Якщо ви хочете дізнатися докладніше про те, хто дзвонив з номера +78125096730 — цей матеріал відповість на всі питання.

Що за телефон +78125096730

8 (812) 5096730 — це номер пітерської служби таксі «Улюблена Taxi», яке займається не зовсім типовим прозвоном. В ході освячення даного питання ви зрозумієте, в чому ж підступ. Дзвінок здійснюється роботом, і в цьому полягає головна хитрість компанії в рекламній сфері.

Справа в тому, що ви навряд чи встигнете відповісти на виклик з номера 5096730 — виклик скасовується практично моментально, залишаючи пропущений в повідомленнях людини. Звичайно, деякі люди не люблять передзвонювати на незнайомі номери (ще одне «досягнення» спамерів), проте багато хто все-таки вирішуватися зробити у відповідь дзвінок.

Тут і починається найцікавіше — абоненту відповідає не звичний голос оператора, а монотонний монолог робота. Він, в більшості випадків, з ходу пропонує «клієнту» увійти в VIP-список компанії, дякуючи за довіру і вибір саме цієї служби таксі. Іронічно, що в ході дзвінка її назва не фігурує ні разу.

При-дзвінку-на-78125096730-відповідає-робот
При дзвінку на +78125096730 відповідає робот

Вам може здатися це нісенітницею — чому виклик скидається, якщо мова йде про залучення нових клієнтів. До того ж, до чого тут довіру і вибір, коли людина вперше стикається зі службою таксі в наслідок пропущеного виклику.

Відповідь досить проста — служба таксі «Улюблена Taxi», залишаючи громадянам повідомлення про пропущений виклик з номера 8 (812) 509-67-30, просто-напросто економить гроші.

Посудіть самі — ви передзвонили, дізналися про послугу і прослухали кілька хвилин з рубрики «вигідні пропозиції компанії», витративши свої власні кошти з рахунку мобільного. Підсумок — значне зменшення витрат на рекламу, а також повна відсутність рахунків за дзвінки.

Однак, подібна хитрість в купе з настирливістю, просто порушенням особистого простору викликає виключно негативну реакцію, а значить і ставлення до компанії. Варто також відзначити, що ніякого порушення закону тут немає.

Звідки вони беруть мій номер?

Бази спамерів і рекламників оновлюються щодня, і джерелом інформації найчастіше служать банальні соцмережі. Якщо ваш номер висить в загальному доступі ВКонтакте, на Одноклассниках або в Твіттері — чекайте «дзвінків щастя» і постійного наседанія з боку недобросовісних компаній. Також база збирається з Авито, Дром і інших дощок оголошень.

Очевидний вихід — приховати номер телефону в Мережі від незареєстрованих користувачів або зовсім видалити його.

Другий варіант — продаж цілих баз номерів сумнівними операторами. В інтернеті можна знайти тисячі подібних пропозицій. На жаль, номер з цієї бази ви навряд не видалите.

Відгуки про дзвінки з номера 5096730

Користувачі, як вже було зазначено раніше, подібним «Лайфхак реклами» не раді — в результаті на одному з популярних форумів номер має 100% негативних відгуків.

Постраждалі відзначають сталість телефонних дзвінків — до речі, нарешті таки підняти трубку не вдавалося нікому. Швидше за все, дзвінок здійснюється за системою «залиште свій пропущених виклик».

Робот іноді і зовсім телефонує людям в нічний час доби, не зупиняючись в святкові і вихідні дні.

Деяким вдалося відшукати справжній номер цієї служби таксі — 6666966. Подібне поєднання цифр в телефоні допомогло трохи розрядити обстановку незадоволених, породивши масу жартів з приводу великої кількості «диявольських шісток» і їх зв’язку з «нелюдяним залученням».

Відгуки-абонентів-о-номері-78125096730
Відгуки абонентів про номер +78125096730

Іноді, мабуть у зв’язку з технічними неполадками, людям навіть не вдається послухати казки від настирливих спамерів — з іншого кінця дроту доноситься монотонне шипіння.

На щастя, дзвінок на цей номер тарифікується без додаткових витрат, а значить ви практично не постраждали, якщо все ж передзвонили до початку своїх пошуків подробиць про телефон.

Варто також згадати про реальний рейтинг «Улюблена Таксі» в мережі — навіть сторонні про спам клієнти ставлять службі в середньому 4 бали з 10.

Відзначається довге очікування автомобіля (часом — більше години), хамське поводження і високі навіть для культурної столиці ціни — все це логічно пояснює необхідність в залученні «VIP-клієнтів».

висновок

Сподіваємося, ця стаття допомогла зрозуміти, що це за телефон 8-812-5096730 і не залишила сумнівів у необхідності занесення номера в чорний список. Слід розуміти, безпеку ваших особистих даних повинна хвилювати тільки вас, намагайтеся завжди приховувати свої адреси і номера, тим більше на підозрілих ресурсах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector