Чи не працює iJust S — блимає кнопка і не парить

Електронні сигарети лінійки iJust S отримали широку популярність завдяки зручності та доступною ціною. Однак вони, як і всі аналогічні пристрої, іноді приносять власникам невеликі проблеми. Даний матеріал розповість, що робити, якщо не працює електронка iJust — 5 разів блимає кнопка і не парить зовсім.

Електронка-від-iJust-досить-популярна-серед-вейперов
Електронка від iJust досить популярна серед вейперов

Суть проблеми

Поломка електронної сигарети iJust S, при якій кнопка блимає (5 разів), а сам пристрій не видає пар, може мати ряд різних причин. Найчастіше проблема полягає в нестабільному поведінці батареї — при неповному закручування випарника / натисканні на відповідну область вона працює, в іншому випадку починаються швидкі миготіння.

Також нерідкі випадки роботи парогенератора (випарника) виключно при включеній USB-зарядці, відключення якої провокує збій. Ми постаралися підібрати найпоширеніші проблеми і їх найпростіші рішення, щоб не влазити в окремі випадки, що вимагають допомоги професіоналів.

Перші кроки перевірки

Важливо — в разі, якщо ви ніколи не мали справу з електронікою, самостійний ремонт електронної сигарети проводити строго не рекомендується. Ви можете спровокувати спалах, зламати пристрій з необережності. У такому випадку ніхто не поверне вам гроші, а майстерні навряд чи візьмуть спаленої iJust S в ремонт.

Слідкуйте за станом пристрою iJust S

Як би елементарно не звучало, постійна увага до електронної сигарети дозволяє значно збільшити термін безпроблемної експлуатації. Зворотній ж сторона провокує дрібні неполадки, в тому числі — збій в роботі батареї.

В такому випадку виконуємо наступні дії:

 1. Повністю розкручуємо електронку — головне, не лізти в важкодоступні відсіки, намагатися щось виламати. Мається на увазі просте відкручування бака, випарника.
 2. Беремо вологу серветку і протираємо поверхню, внутрішні доступні частини бака, батареї від вологи, рідини (також можна скористатися вушної паличкою). Протріть і саму різьблення. В кінці все витріть звичайної паперової серветкою. При закручуванні НЕ налягайте — вкручуйте до першого упору.

  На жаль, не всі розуміють, що будь-яка електронна сигарета має якийсь межа безперебійної роботи. Благо, в iJust S це легко відчути навіть недосвідченому користувачу — перегрівання відчувається, навіть в рукавичках або жарку погоду.

  В такому випадку єдиним виходом стає відмова від ширяння на кілька хвилин (бажано до півгодини). Не варто постійно перевіряти працездатність пристрою — навіть якщо кнопка більше не блимає варто почекати охолодження батареї.

  Те ж саме можна сказати про спіраль — у неї також є термін роботи. Її перегрів (навіть якщо є відсічення) і знос може спровокувати замикання і вихід з ладу всієї електронкою.

  зарядіть пристрій

  Іноді збій в роботі батареї відбувається через так званої «постійної зарядки» — власник пристрою заряджає його кожну годину без повного накопичення енергії.

  Вихід очевидний — заряджайте iJust S покладений проміжок часу (2-3 години) до появи зеленого індикатора. Це дозволить користуватися пристроєм набагато довше, не витрачаючи коштів на заміну акумулятора.

  Ще одна рекомендація — утримайтеся від ширяння під час зарядки. Це губить батарею, знижуючи її обсяг по ряду причин, а також може стати причиною самозагорання електронної сигарети.

  змініть випарник

  Відчувати повноту смаку при ширянні дано не кожному, але іноді випарник (ватка) у занадто економних вейперов згорає остаточно — це і провокує відмову роботи харчування, акумулятор в прямому сенсі не ідентифікує випарник.

  Рекомендуємо наш матеріал про новинку для курців — iQOS. Ось короткий огляд пристрою та рішення типових проблем, а також детальний огляд відгуків про шкоду і користь Айкос.

  Заміна на звичайну ватку в такому випадку не рекомендується — прогуляйтеся в найближчий магазин електронних сигарет і купите адаптивний випарник. Також, при завантаженні вати, звертайте увагу на її кількість. Якщо ви використовуєте «рідку» рідину, то можна зробити вату щільніше, і навпаки.

  підтягніть контакт

  Якщо випарник ще живий, хоча б візуально, можна спробувати підтягнути контакт — він розташований в задній частині комплектуючого, нагадує міні-тумблер. Витягуємо його акуратно, щоб не пошкодити випарник, після чого повертаємо останній у вихідне положення.

  Чи не працює iJust S, блимає кнопка і не парить — ліземо в батарею

  Якщо ви впевнені, що зможете виконати досить складні дії з розбирання, пайку, самостійного ремонту пристрою, можемо порекомендувати непоганий гайд даної тематики:


  Саме цей матеріал спрямований на вирішення згаданої на початку статті проблеми — змінної роботи батареї в різному становищі випарника, при силовий вплив на деякі області.

  Увага — ми знову нагадуємо, що в разі посилення поломки ніхто не відшкодує вам вартість пристрою, ви використовуєте видеоурок на свій страх і ризик.

  висновок

  Якщо наші методи рішення не змогли привести до бажаного результату — зверніться до майстра в будь-який спеціалізований магазин, поверніть електронну сигарету по гарантії. Сподіваємося, що даний матеріал все ж допоміг в разі, коли не працює iJust S, блимає кнопка і не парить — бажаємо густого пара!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector