Your Viber code is прийшло повідомлення що воно означає?

Часом людям на мобільні телефони приходять смс, які викликають подив і нерозуміння. Наприклад, якщо людині прийшло повідомлення Your Viber code is, а людина при цьому про Вайбер в перший раз чує. В такому випадку багато часто думають про розлучення з боку шахраїв. Насправді в такому повідомленні немає нічого кримінального або лякає.

Your Viber Code Is
Your Viber Code Is

«Your Viber code is» — смс для реєстрації

Для тих, хто не знайомий з Вайбером, варто розповісти про це додаток детальніше. Дана програма призначена для спілкування за допомогою інтернету, але при цьому контакт визначається по мобільному номеру.

Тобто людина здійснює дзвінок зі свого мобільного, але платить не оператору зв’язку за тарифами телефонії, а тільки за використовуваний трафік. Такий варіант здатний серйозно економити кошти, особливо в умовах безлімітного і швидкого вай-фаю.

Прийшло смс з кодом активації Viber
Прийшло смс з кодом активації Viber

Процес установки і реєстрації цього додатка дуже простий.

Треба лише виконати кілька кроків:

  • Завантажити офіційний додаток для вашого мобільного телефону.
  • Запустити процес установки цього додатка.
  • Після установки увійти в Вайбер.

На останньому кроці необхідно ввести код активації, які генерується автоматично на серверах програми і висилається у вигляді смс на вказаний вами номер телефону. Ось це-то повідомлення і пишеться як «Your Viber code is», після чого слідують цифри, службовці паролем. Вводиться цей код один раз, після чого пристрій закріплюється на мобільному телефоні або планшеті і можна швидко і легко використовувати його.

Чому вам приходить повідомлення Your Viber code is

Отже, в яких випадках таке повідомлення може надійти на ваш телефон у вигляді смс?

  • Ви встановлюєте Вайбер і запросили код. Якщо подібне повідомлення прийшло, значить, все йде нормально, вам потрібно просто ввести присланий код.
  • Ви не намагаєтеся встановити Вайбер, але вам прийшло смс з подібним змістом. Швидше за все, хтось просто помилився при введенні свого номера і забив не ту цифру. В цьому випадку можна просто проігнорувати прийшло повідомлення.
  • Ви не встановлювали програму, але смс приходить, причому не одне. Можливо, що хтось намагається зареєструватися в Вайбере, використовуючи вибраний навмання номер. У цьому випадку також не варто турбуватися — після кількох спроб смс припинять надходити. Правда, ваш номер в цьому випадку може виявитися заблокованим на сервері Вайбера. Але якщо ви не користуєтеся цим додатком, нічого страшного в цій ситуації немає.

SMS з кодом VIber
SMS з кодом VIber

Вчинить будь-які шахрайські дії за допомогою смс-повідомлення «Your Viber code is» навряд чи представляється можливим. Єдиний варіант — якщо хтось хоче встановити Вайбер з прив’язкою до вашого телефону. Але в такому разі у вас повинні запитати прийшов код. Так що не варто повідомляти надіслані в цьому повідомленні цифри нікому.

Якщо ж подібне повідомлення приходить не у вигляді смс, а в уже встановленому у вас на телефоні Вайбере, це може означати наступне:

  1. Хтось помилився номером при первинній реєстрації. Повторювані повідомлення можуть привести до проблем — після трьох запитів коду активації ваш номер в Вайбере може бути підданий добової блокування.
  2. Хтось намагається зареєструватися в Вайбере, прив’язаному до вашого номера, на іншому пристрої. Можливо, з метою отримання доступу до ваших даних. У такому випадку потрібно бути обережним і нікому не повідомляти отриманий код. Також варто не давати нікому свій мобільний, на якому стоїть Вайбер.

Якщо ви не входите до Вайбере, лякатися повідомлень «Your Viber code is» не варто — найчастіше вони приходять через помилково введеного номера телефону. Якщо ж ви як раз запустили програму, то прийшло повідомлення є завершальним кроком у встановленні Вайбера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector