Yezzz (Йез) тариф або оператор. Порівняння і аналіз. Відгуки

yezzz тариф логотип оператор
Для початку слід прояснити ситуацію і розповісти, що таке Yezzz і як його будуть називати Йез або Ез ще не відомо. Справа в тому, що виходячи з реклами і наявності окремого сайту yezzz.ua багато хто подумав, що це новий мобільний оператор. АЛЕ … це всього лише пропозиція або розширення від компанії МТС спільне з компанією Сільпо.

Що таке Yezzz?

Іншими словами мережу магазинів Сільпо спільно з оператором МТС створили тарифний план під назвою Yezz? Який, нібито призначений для всіх гостей Сільпо. З цієї причини всі нововведення і зміни в обслуговуванні, заміни сім карти і номерна база належить МТС, а Сільпо буде безупинно пропонувати вам свої товари у вигляді докучливих СМС.

Код оператора Yezzz

Так як номерна база та обладнання компанії МТС відповідно і коди будуть такими ж
095, 099, 066, 050

Вартість послуг у тарифному плані Yezz

Дзвінки абонентам Yezzz, МТС, Водафон

безліміт

Дзвінки на інші оператори

120 хвилин на місяць

Інтернет

3 гігабайти (EDGE — безлим)

абонплата

60 ГРН

Порівняння з тарифами Водафон і МТС

На даний момент серед тарифних планів Водафон найбільш дешевим тарифом є ​​лайт + за 20 грн, але в цьому пакеті немає доступу до інтернету.

Наступним пакетом в списку йде тариф RED S c абонплатою в 50 грн і 50 хвилинами на інші оператори. Навіть при активації зимової акції ви все одно отримаєте меншу кількість хвилин. Доступ до мережі в пакеті ред з надається в розмірах 2 Гб, що також менше ніж в розглянутому тарифі Еззз.

Як підключити або перейти

Скажемо відразу, підключитися до Yezzz можна тільки коли ви купите новий пакет. Перейти з пакета Водафон або МТС на Yezzz на даний момент не можна.

підсумок

На даний момент, як і для будь-якої акції (згадаємо тарифи Водафон 2015) пакет досить цікавий. І може багатьом сподобатися особливо для областей, де завищена абонентська плата (Полтава, суми …). Як швидко зміниться абонентська плата або знизяться кількість послуг, що надаються поки невідомо, але те, що на всі пакети такого плану будуть йти СМС повідомлення з рекламою продукції СІЛЬПО — це точно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector