Все, що потрібно знати про відремонтованих ноутбуках —

відновлений ноутбук
Відновлені ноутбуки — це дуже розумний спосіб отримати останні моделі, які розробляються відомими брендами ноутбуків. Перед покупкою таких ноутбуків потрібно знати про ці види, так щоб зробити правильний вибір, і усвідомити, який продукт ви купуєте.

В основному існують два види відремонтованих ноутбуків: заводські і призначені для користувача відремонтовані ноутбуки. Обидва вони відрізняються один від одного, і вам важливо знати про них, якщо ви плануєте придбати будь-який з них.

Відремонтований ноутбук заводом виробником

Фабричний відремонтований ноутбук — це той, який був повернутий виробникові з якихось причин, як правило, по гарантії. Це може бути незадоволеність покупця цим продуктом, після того, як він почав використовувати його. А може шлюб будь-якого пристрою, як це було з ноутбуком Dell Vostro 5470, де був встановлений свідомо неробочий Wifi модуль. Ці ноутбуки не можуть бути перепродані ще раз, так як — це не законно, і може призвести до заборони продажів. Для того, щоб уникнути таких речей, виробники продають його у вигляді фабричного відремонтованого товару. Це означає, що ці ноутбуки проходять тестування, а після будь-які присутні огріхи ремонтують поряд з іншими косметичними змінами.

При внесенні змін до ноутбук потрібно пам’ятати про всіх технічних специфікацій оригінального виробника. Гарантійний ремонт в таких ноутбуках також зменшується. Одним з найбільш важливих переваг такого придбання полягає в тому, що вони доступні в половину ціни менше, ніж собівартість на ринку. Хоча бувають випадки, що такі ноутбуки продаються як нові, але це вже тема для наступного матеріалу.

Призначений для користувача ремонт ноутбуків

Призначений для користувача ремонт ноутбуків — це ще один вид, коли користувач може попросити виробника внести деякі зміни в залежності від типу ноутбука, який він хоче придбай. Покупець перераховує всі його побажання виробнику. Деякі з важливих областей, де зміни можуть бути зроблені — це збільшення ємності жорсткого диска або його типу, або додавання декількох мультимедійних функцій. Перед покупкою або протягом 2-х тижневого терміну, радимо звернутися в незалежну компанію по ремонту ноутбуків, для прикладу можна перейти на сайт remont-kompyuterov-elektrostal.ru, для перевірки внесених змін і оцінки даного ноутбука.

Уживаними відновленими ноутбуками вважаються ті, які новими купуються шляхом обміну на старі. У деяких випадках теж будуть виправлені виробниками, якщо вони потрапляють гарантійний термін. Такі відремонтовані ноутбуки доступні на ринку зі знижкою 40%.

Чи купуєте ви відремонтований LCD-монітор або дешевий відремонтований ноутбук, необхідно вказати виробнику всі ваші вимоги. Якщо ви купуєте їх в інтернеті, то краще почитайте відгуки користувачів про відремонтованих ноутбуках. На додаток до цього також зверніть увагу на деякі специфічні речі, як-то представляє будь-які гарантії на продукт чи ні, так що в разі, якщо є вада в вашому відремонтованому ноутбуці, ви зможете звернутися до виробників для виправлення цього.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector