Все, що ми знаємо про Android M

Android

Наступного тижня, 28 і 29 травня, Google буде проводити щорічну конференцію розробників I / O. Потрапити на неї не так просто — потрібно було заздалегідь реєструватися на сайті Google, а щасливчики, які були обрані випадковим чином, тепер повинні сплатити переліт до Сан-Франциско, дво- або триденне проживання в готелі і вхідний квиток, який коштує 300 доларів для студентів і викладачів і 900 доларів для всіх інших. Очікується, що на цій конференції буде представлено наступне велике оновлення Android. Цьому є непряме підтвердження — її згадка було виявлено в розкладі I / O. Ми зібрали всю інформацію, яка відома про нову версію Android зараз.

Назва

Деякий час нова версія Android буде носити ім’я M, яке згодом замінять на назву якоїсь солодощі, що починається з цієї букви. Швидше за все, ім’я буде триматися в секреті аж до офіційного анонса фінальної версії оновлення.

нововведення

За відомостями Reuters, в Android M буде реалізований повноцінний режим роботи в якості автомобільної інформаційно-розважальної системи. Зараз у Google є окрема ОС для автомобілів — Android Auto, але вона сильно обмежена і працює тільки в зв’язці зі смартфоном. Автомобільні інфо-панелі на базі Android M будуть повністю автономними, їм не буде потрібно пару з іншими Android-пристроями.

Bloomberg стверджує, що в нову версію Android повернеться функція, яка вже була реалізована у версії 4.3. Вона дозволить користувачам вибирати дозволу, надані додаткам. Зараз на стокової версії Android такої функціональності немає, але вона присутня в деяких кастомних прошивках, а також можлива через додаток AppOps.

У розкладі конференції Google I / O була згадана функція Voice Actions, яка дозволить користувачеві управляти додатками голосом, не торкаючись до екрану пристрою. За словами Google, реалізація підтримки Voice Actions не зажадає від розробників внесення значних правок в код додатків.

Buzzfeed пише, що в Android M буде реалізована нативная підтримка сканерів відбитків пальців. Вона дозволить випустити на ринок безліч смартфонів і планшетів з дактилоскопічної захистом, а в перспективі ця функція може стати стандартною для більшості Android-пристроїв, навіть недорогих.

дата випуску

Швидше за все, як і у випадку з Android L, доступ до попередньої версії Android M буде відкритий усім бажаючим через кілька днів після завершення конференції I / O. Встановити її можна буде тільки на обрані пристрої, до яких традиційно відносяться кілька останніх моделей смартфонів і планшетів Nexus (в цьому році Nexus 6 і Nexus 9). Офіційний випуск Android M відбудеться через кілька місяців. У минулому році реліз Android L затягнувся — спочатку планувалося, що оновлення вийде в жовтні, але воно було випущено через місяць. Можна очікувати, що і Android M буде випущений пізньої осені.

Як можна оновитися?

Оновлення — ахіллесова п’ята Android. Своєчасно їх не отримують навіть Нексус, що вже говорити про смартфони і планшетах сторонніх виробників. За півроку з моменту випуску оновлення Lollipop було встановлено лише на 10% із загального числа випущених пристроїв, і навряд чи Android M якимось дивом відразу з’явиться у всіх. Проте, важлива частина Android — сервіси Google Play, а вони оновлюються набагато простіше і додають нові функції навіть старим пристроїв деякі. Швидше за все, на цей раз Google постарається вмістити в ці сервіси якомога більше нововведень, і Android поступово стане операційною системою, яка буде оновлюватися не раз на рік, а поступово, маленькими апдейтами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector