VPN для операційної системи Windows —

VPN
З огляду на універсальність і поширеності операційної системи Windows, підібрати під неї VPN-сервіс — простіше простого. Про те, де шукати стабільні і надійні VPN для Віндовс, ми розповімо далі.

Як підібрати VPN для Windows: поради новачкам

1. Незалежні рейтинги. У пошуках якісного ВПН-сервісу під Віндовс рекомендуємо відвідати спеціалізовані і незалежні рейтинги кращих VPN.

Пошукайте інформацію на вузькопрофільних і тематичних сайтах про VPN, де є не тільки список сервісів VPN, але і технічні характеристики по кожному софту.

Крім назв і посилань на VPN на цих майданчиках встановлено зручна фільтрація сервісів ВПН:

— за типами платформ (вас адже цікавить Windows, а не Linux або Android);
— по протоколам зв’язку (OpenVPN, PPTP, L2TP);
— по країнах і регіонах;
— за наявністю безкоштовного або тестового періоду / функціоналу;
— по іншим параметрам VPN.

2. Спеціальні форуми. За запитом «VPN forum» в Яндексі або Google знайдеться, як мінімум, десяток форумів з обговореннями ВПН-сервісів. Відвідайте ці форуми і почитайте коментарі.

Відсіявши зайву інформацію, виділіть кілька VPN з урахуванням операційної системи Windows і протестуйте їх. Напевно, відшукайте хоча б 2-3 відповідних ВПН-сервісу з найменшими цінами і максимальним захистом.

3. Соціальні мережі. Пошуковий запит «VPN» тільки в одній соцмережі ВКонтакте виявляє довгий перелік спеціалізованих спільнот і паблік. Але ж є й інші соцмережі …

Походіть по цих спільнот — з імовірністю 100% знайдете відповідний VPN-сервіс під будь-яку операційну систему. Єдине — будьте пильні і обережні, щоб не потрапити на шахраїв, не втратити гроші даремно.

До речі, в цих же групах розміщуються посилання на споріднені спільноти по VPN-темі або партнерські сервіси. Звертайте увагу на ВПН, які згадуються найчастіше, популярні і обговорювані.

4. Реклама. Як тільки ви цікавитеся VPN-сервісами для Windows, рекламні мережі відображають вам релевантні пропозиції.

Зверніть увагу на контекстні оголошення в пошуку, соціальних мережах, на сайтах і форумах. Можливо, саме тут рекламують ВПН, який вирішить всі ваші завдання.

Таким чином, ви не тільки підберете оптимальний VPN-service для ОС Windows, але ще і заощадите гроші, підвищите захищеність мережі, забезпечите свою безпеку і анонімність.

Не беріть перший-ліпший VPN для Віндовс. Проведіть об’єктивну і продуману оцінку. Протестуйте і порівняйте декілька варіантів. Відберіть кращий ВПН з можливих.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector