Як створити або видалити акаунт Steam

Використання ігрової платформи Steam і програми-клієнта передбачає обов’язкову реєстрацію в системі. Тільки після цього стають доступними придбання та встановлення ігор, спілкування в співтоваристві. Звичайно, в комп’ютерні ігри можна грати і без використання подібних систем. Однак в стім є все, що цікаво саме захопленим геймерам. Можна грати по мережі з користувачами інших операційних систем, спілкуватися під час ігрового процесу, обмінюватися отриманими предметами, в числі перших завантажувати новітні оновлення.

Як створити або видалити акаунт Steam

Але бувають ситуації, коли користувачеві необхідно видалити акаунт в системі. Безпосередньо через інтерфейс сайту або програми цього зробити не можна. Але є способи побічно відключити тимчасово або назавжди. Створити або видалити акаунт Стим можна через відповідну програму.

створення облікового запису

Щоб почати користуватися Steam, потрібно пройти процедуру реєстрації. Це можна зробити на сайті: https://store.steampowered.com/join/ або після скачування програми, програма сама запропонує зареєструватися.

Реєстрація аккаунта передбачає наступне:

 1. Якщо у вас немає електронної пошти, створіть ящик на будь-якому безкоштовному поштовому сервісі.
 2. Зайдіть на сайт або в додаток і натисніть «Створити новий акаунт».
  Створити новий акаунт в Steam
 3. Прийміть ліцензійну угоду.

  Ліцензійна угода в Steam

  Ліцензійна угода в Steam

 4. Придумайте і введіть ім’я облікового запису та пароль. Праворуч від поля імені є посилання «Перевірити доступність». Натисніть, щоб переконатися, що придуманий вами логін не існує в іншого користувача.
 5. Введіть адресу електронної пошти. Він знадобитися для активації облікового запису.
  Електронна адреса в Steam
 6. Далі вам буде запропоновано вибрати секретне питання і відповідь на нього. Це потрібно на випадок відновлення доступу, якщо ви забудете або втратите пароль.
 7. Відразу після закінчення реєстрації авторизуйтесь в системі.
 8. У додатку зайдіть в меню Steam, виберіть «Налаштування».
 9. У розділі «Аккаунт» натисніть на кнопку «Підтвердити адресу електронної пошти».
 10. Steam повідомить про намір відправити повідомлення на ваш e-mail, натисніть «Далі», потім «Готово».
 11. Зайдіть в свою поштову скриньку і відкрийте лист від Steam.
 12. Оберіть пункт Керування приєднаними для підтвердження адреси.
 13. Тепер у вас є повноцінний акаунт. Збережіть облікові дані. При спробах злому, а саме зміни пароля або інших підозрілих діях, вам на пошту буде приходити лист з кодом підтвердження. Будьте уважні і не підтверджуйте дій, яких не скоювали.

Інформація про акаунт Steam

Інформація про акаунт Steam

Якщо на вашому комп’ютері Steam використовують кілька людей, можна створити другий обліковий запис по тій же інструкції. Однак вам доведеться використовувати вже іншу адресу електронної пошти. Крім того, заново купувати гри. У сервісі є функція Family Sharing, яка дозволяє відкрити доступ до вашої бібліотеці іншим акаунтів, але не більше п’яти. Є й інші обмеження, наприклад, одночасно бібліотека доступна лише з одного облікового запису. Також не всі ігри підтримують цю функцію.

Легально створювати другий аккаунт на той же поштову скриньку або для того ж користувача неможливо. В інтернеті є інструкції і програми для обходу обмежень і безкоштовного запуску платних ігор. Є також сервіси, які продають копії ігор, до яких докладають докладні інструкції, як обійти обмеження системи.

В інтернеті є корисний сервіс, що дозволяє дізнатися інформацію про свого облікового запису, в тому числі, дізнатися, коли був створений акаунт, на яку суму скоєно покупок і скільки ігор встановлено. За адресою: https://steamdb.info/calculator/ в рядку «Profile creation» ви побачите, скільки часу пройшло з моменту реєстрації.

Видалення облікового запису

Як було сказано вище, в сервісі не передбачена посилання для видалення облікового запису. Але все ж є два способи позбутися від непотрібної облікового запису:

 1. Маскування. Це по факту не видалення, а скоріше приховування свого профілю на час:
  • Авторизуйтесь в додатку.
  • Натисніть на свій логін, далі «Переглянути профіль».
  • Клацніть по кнопці «Редагувати профіль».
  • На сторінці, що з’явилася анкети введіть вигадані дані.

За таким же принципом видаляється список використаних вами ників:

 • В меню «Друзі» виберіть «Змінити нік».
 • Створюйте різні ники з довільних поєднань символів, поки у вікні «Редагування профілю», у випадаючому меню біля аватарки, не зникнуть всі реальні ники.
 1. Блокування. Цей спосіб передбачає закриття аккаунта і доступу до нього:
  • Зайдіть в додатку в меню «Налаштування».
  • У розділі «Аккаунт» натисніть «Змінити пароль».
   Змінити пароль Steam
  • Впишіть поточний пароль.
  • Зайдіть в прив’язаний до профілю поштову скриньку і дочекайтеся листи від Steam.
  • Внизу листа буде запропоновано перейти до блокування облікового запису, якщо ви не можете отримати до нього доступ. Перейдіть по посиланню в цьому реченні.
  • На сторінці, внизу виберіть відповідь, що ви ніяким способом не можете отримати доступ до свого облікового запису.
  • У вікні з’явиться код, за яким в майбутньому можна буде відновити доступ.
  • Виберіть «Я записав код».
  • Далі натисніть «Заблокувати аккаунт».
   Заблокувати аккаунт Steam
  • Після цього вам на пошту прийде повідомлення про блокування. Там же буде міститися посилання, по якій свій обліковий запис можна знову розблокувати. Але для цього знадобитися записаний вами код. Якщо ви його втратите, то розблокування можна буде виконати через технічну підтримку.

Таким чином, створити новий обліковий запис в системі Steam можна за допомогою декількох кліків, маючи діючий ящик електронної пошти. Через нього відбувається активація повного доступу до всіх сервісів. E-mail також знадобиться, якщо ви зважитеся видалити свій аккаунт з сервісу Steam тимчасово або назавжди. Обліковий запис буде заблокована для будь-яких дій до тих пір, поки ви самі не вирішите її відновити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector