Як завантажити і встановити Стим на комп’ютер або ноутбук

Steam — це розважальна платформа, де можна купити або скачати безкоштовно ігри, спілкуватися, ділитися досягненнями, обмінюватися предметами з іншими учасниками. Щоб почати користуватися сервісом, необхідно завантажити та встановити Стим на комп’ютер або ноутбук.

Майстер установки Steam

Майстер установки Steam

 • Прийміть ліцензійну угоду.
 • Виберіть потрібну мову інтерфейсу програми.
 • За замовчуванням місцем установки є системний диск. Якщо вас це влаштовує, натисніть далі. Якщо немає, виберіть потрібне вам місце розташування.
 • Натисніть «Встановити» і дочекайтеся закінчення процесу.
 • По завершенні відзначте віконце «Запустити Steam» і натисніть «Готово».
 • При першому запуску вам запропонують на вашу анкету, якщо у вас ще немає облікового запису.

  Створення облікового запису Steam

  Створення облікового запису Steam

 • Після реєстрації і входу в аккаунт ви можете перейти в магазин, знайти і викачати Вас контент.
 • Іноді виникає необхідність встановити Steam нема на системний диск С, а, наприклад, на локальний D. У геймерів часто переповнений системний розділ, і до того ж не рекомендується ставити гри в одному місці з системою. У разі її переустановлення ви втратите все ігрові дані.

  Рекомендації, як правильно встановлювати Steam на диск D:

  1. Необхідно в корені диска, куди встановлюється програма, створити папку «Games», а в ній «steam». Саме латинськими літерами, і steam повинен бути надрукований малими, без великих.
  2. Якщо ж при установці видається помилка, то приберіть «Games» і створіть в корені D папку з назвою «steam». На етапі вибору місця установки (пункт 8 інструкції) виберіть саме цю директорію.

  Стим повністю сумісний з Windows 10, але був період, коли виникали скарги на проблеми з його запуском після оновлення ОС. Ця помилка була швидко вирішена розробниками. Так що, якщо у вас виникли якісь проблеми при установці, зверніться в техпідтримку платформи, надавши дані про свою систему.

  В цілому процес установки повністю автоматизований, від вас вимагається лише завантажити і запустити інсталятор exe і слідувати інструкціям на екрані. Сподіваємося у вас не виникне проблем з тим, як встановити Steam.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector