Vodafone SuperNet Pro. Оцінка тарифного плата Водафон. Чи варто підключати? —


Лінійка тарифних планів із загальною назвою супер немає прийшла на заміну тарифами Red і Red Extra. Компанії Водафон довелося змінити загальну назву всіх тарифних планів тому як кількість послуг і вартість тарифу Red 2015 і тарифу RED Extra могла відрізняться в рази. І навіть не дивлячись на те, що в кінцевому підсумку абонплата і старих тарифів нараховується кожні 28 днів і ціна виросла і кількість послуг приблизно зрівнялося оператор все ж змінив назву тарифів і зараз для нових абонентів діють лише ці пакети. Про найдешевший тариф з цієї лінійки Супер немає Старт з абонплатою 65 за 4 тижні можна ознайомитися тут, а про нібито безліміт ось тут абонплата якого складає 115 грн.

Вартість послуг тарифного плану СуперНет Про

Тариф супернет з приставкою про є якоюсь серединою між найдешевшим тарифів і дорогим, як це і було з розмірними тарифами S, M, L. Ось тільки абонплата зросла до 85 грн, але про все по порядку.

Super NET PRO

Super NET START

абонплата

85 грн за 4 тижні

65 грн за 4 тижні

Інтернет

4 гігабайти

8 гігабайт

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

65 хвилин

100 хвилин

включені послуги

Online PASS (Всі месенджери і соціальні мережі, докладніше про послугу ONLINE PASS читайте тут)

Online PASS
Video PASS (Доступ до відеохостингу YouTube — детальніше тут)

Плюс кожен тариф має акційна пропозиція на 3 місяці для кожного підключився, але так як дане доповнення має обмежений термін дії, то розглядати його як перевага чи недолік — не будемо.

СМС повідомлення та альтернатива

Як ви могли помітити, при перерахуванні послуг ми не зачіпали таку послугу як СМС повідомлення, тому як користуватися есемесками в 2018 році досить дорого і коштує це 50 штук за 1,5 грн. Тобто навіть, якщо ви відправите одне смс повідомлення, з вас буде знято суму в розмірі 1,5 грн, що не дуже вигідно. З цієї причини набагато правильніше буде користуватися месенджера, навіть тим у кого кнопковий телефон можна за посиланням https://whatsapped.ru/whatsapp-dlya-staryh-modelej-telefonov-samsung.html скачати WhatsApp на велику кількість популярних телефонів. Для тих же, у кого смартфон, то користуватися смс повідомленнями вже взагалі не має сенсу.

Як підключити SuperNet Pro від Водафон?

Для підключення наберіть USSD запит — * 444 * 2 #
Або ж скористайтеся додатком від Водафон.

Кому і який тариф вигідніше підключити?

Якщо Вам необхідний безлімітний доступ до Youtube, то ваш вибір Super NET PRO, але варто пам’ятати, що ретрансляція трафіку і використання телефону в режимі модему заборонено компанією Водафон і ваш тариф можуть відключити або ж обмежити швидкість інтернету.

Для мобільного доступу до мережі інтернет досить і 4 гігабайт інтернету і переплачувати 20 грн за 8 гігабайт при наявності безлімітного інтернету вдома або на роботі — немає сенсу.

В результаті найпопулярнішим тарифом серед наявних залишиться — найдешевші тарифи від воадфон, а це або СуперНет Старт, або Фемелі +.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector