Вимкнено компанією Samsung Налаштування S10 — але його увімкнення значно покращить термін служби акумулятора

Не секрет, що Google застосовує лише штучний інтелект. За їхніми очима, машинне навчання — це майбутнє розробки програмного забезпечення, і ви можете бачити докази його на всіх останніх оновленнях Android. Вони використовували його для живлення різних типів функцій у своїх телефонах Pixel і навіть передавали частину AI smarts всім виробникам Android, яким вони могли поділитися. Але, схоже, Samsung не зовсім на борту.

Через деякий час оновлення Один UI — на основі Google 9 «оновлення для Android — було відправлено на пристрої Galaxy, такі як S10, S10 + і S10e, причому одна з кращих функцій вимкнена. Адаптивна батарея використовує машинне навчання для активного управління додатками і запобігання тим, що ви не використовуєте в найближчому майбутньому, від роботи у фоновому режимі і смоктання соку. На щастя, налаштування все ще доступне, і ви можете увімкнути його, щоб заощадити час автономної роботи.

Чому варто активувати адаптивну батарею

Якщо цей параметр увімкнено, функція адаптивної батареї Android Pie дозволяє заощаджувати заряд акумулятора без взаємодії з вами. Те, як він працює, є геніальним.

На основі машинного навчання пристрій визначає частоту використання всіх програм на телефоні. Використовує цю інформацію для розміщення кожної програми в одному з п’яти «сегментів». Вони активні для програм, які зараз використовуються, або для програм, які активно запускають процес, наприклад завантаження файлу, робочий набір для програм, які часто використовуються, але ви не використовуєте його зараз, часто для програм, які використовуються регулярно, але не щодня, рідко для програм що ви ніколи не використовуєте, і ніколи для тих, кого ви ніколи не відкриваєте.

Кожен з цих сегментів пов’язаний з набором правил для збереження акумуляторів, накладених самою системою Android. Коли ви переходите з спектру активності до ніколи, ці правила стають більш жорсткими. Активні програми, наприклад, не мають обмежень на батареї, а програми ніколи не створюють wakelocks або отримують push-повідомлення.

Ці обмеження батареї значною мірою сприяють лікуванню однієї з найбільших слабкостей Android щодо iOS: standby. IPhone батареї були використані так довго, коли пристрій не використовується, тому що Apple не дозволяє програмам робити практично нічого, якщо ви активно їх використовувати. Android ніколи не був настільки обмежувальним, що призвело до погіршення часу автономної роботи на наших телефонах. Ця нова система забезпечує щасливе середовище, в якому ви можете отримати кращий час готовності без шкоди для можливостей програми.

Якщо це звучить в оману, ми зробили глибоке занурення на адаптивній батареї, яка повинна очищати повітря.

Але дійсно, все, що вам потрібно знати, це те, що якщо ви ввімкнете адаптивну батарею, ваш телефон запобігає смоктанню програм, коли ви не користуєтеся нею. Ви не втратите ніяких функціональних можливостей або пропустіть сповіщення, оскільки адаптивна батарея є саме такою — адаптивною. Вона буде продовжувати вивчати та покращувати продуктивність телефону, підвищуючи ефективність використання програми.

Як включити адаптивну батарею у вашій Galaxy

Так, це розчаровує те, що Samsung не включив цю функцію за замовчуванням на Galaxy S10 та інших телефонах, які отримали оновлення One UI, але принаймні вони залишили нам можливість включити його.

Щоб почати зберігати акумулятор, перейдіть до головного меню телефону та виберіть «Обробка пристрою». На наступному екрані виберіть піктограму акумулятора в нижньому лівому куті.

Потім виберіть «Power Mode» на наступному екрані, а потім увімкніть перемикач «Adaptive Power Saving» у наступному меню. До речі, інші показані тут режими енергозбереження працюють незалежно від адаптивної батареї, тому можна об’єднати ці два, щоб заощадити ще більше часу автономної роботи.

Просуваючись вперед, просто використовуйте свій телефон, як звичайно, і Adaptive Battery буде знати ваші звички. У цьому випадку час роботи акумулятора повільно почне поліпшуватися — особливо в режимі очікування.

Якщо ви хочете побачити, які лотки встановлені Adaptive Battery, ви можете активувати Developer options, зайти в меню і прокрутити вниз до розділу Applications у нижній частині, а потім виберіть «Standby Applications». Ви побачите список усіх програм на телефоні та контейнери, в яких вони були розміщені, і ви можете навіть торкнутися кожної програми, щоб вручну помістити її в інший контейнер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector