Як зробити будь-яку програму запущеною на розділеному екрані у вашій галактиці Примітка 9

З 6,4-дюймовим дисплеєм AMOLED Galaxy Note 9, розділений екран набагато корисніше, оскільки кожна половина екрану є відносно великою. Проблема полягає в тому, що в списку програм, що підтримують цю функцію, є деякі помітні пропуски. Проте Samsung пропонує таку корекцію.

Одним з найбільших недоліків режиму розділення екрану є Netflix. Хоча Android Oreo 8.1 OS Note 9 надає доступ до режиму зображення в зображенні Netflix, це вікно змінної не завжди є тим, що ми хочемо. Якщо вам не потрібен весь екран для іншої роботи, режим розділення екрану дозволяє насолоджуватися нашими улюбленими програмами та фільмами, і в той же час виконувати інші дії.

Компанія Samsung розробила програму, яка дозволяє обійти це обмеження. За допомогою цього виправлення Netflix, як і будь-яка інша програма, може бути змушений використовувати режим розділеного екрану, навіть якщо він не містить вбудовану підтримку. Змусити ці програми до режиму розділеного екрану може зробити їх повними помилками, але багато з них все ще працюють, що дозволяє насолоджуватися зручністю режиму розділення екрану з будь-яким улюбленим додатком.

Крок 1: Встановіть Good Lock 2018

Як і більшість телефонів Samsung, Galaxy Note 9 поставляється з другим магазином додатків, відомим як Galaxy Apps, який включає програми Samsung і модеми. Тут ви знайдете мод, який дозволяє розділити екран для будь-якої програми.

Знайдіть програми Galaxy у вікні програми та виберіть піктограму, щоб відкрити її. Подивіться на Good Lock 2018 у програмі та встановіть його так, ніби вона прийшла з Play Store.

  • Додаткова інформація: Завантажте нову програму Samsung Good Lock

Крок 2. Встановіть MultiStar

Після установки Good Lock 2018 відкрийте програму. Відобразиться шість опцій, які є виправленнями, які можна використовувати для налаштування пристрою. Вам потрібна «MultiStar» для цієї функції. Виберіть його зі списку та виберіть «Встановити», щоб отримати виправлення.

Крок 3: Увімкніть режим розділення екрана в будь-якій програмі

Після встановлення поверніться до програми Good Lock 2018. MultiStar повинна мати зелене прапорець біля свого імені, що вказує на те, що ви успішно встановили розширення. Якщо так, виберіть його зі списку, щоб відкрити його параметри.

Під групуванням декількох вікон + встановлено опцію «Увімкнути кілька вікон для всіх програм». Виберіть цей параметр, щоб увімкнути перемикач. Вам буде запропоновано перезапустити Galaxy Note 9, щоб ця функція працювала. Виберіть «Перезавантажити», щоб перезапустити пристрій.

Варто відзначити, що ця функція доступна тільки на Android 8.1. Таким чином, хоча ви можете встановити Good Lock і розширення MultiStar на телефони з Android 8.0, такі як Galaxy S9 і Note 8, ви не побачите вище варіант, якщо ви використовуєте 8.1. В даний час єдиним телефоном Samsung з версією 8.1 є Note 9.

Крок 4. Протестуйте розділений екран

Щоб це працювало, перевірте цю функцію, намагаючись розділити екран Netflix. Ви повинні отримати повідомлення про тест, що програма може не працювати в цьому режимі, але повинна дозволити вам це зробити. Як ви можете бачити на скріншоті нижче, завдяки нашому Galaxy Note 9 додатку, що надається Verizon, ми могли б поділитися Netflix і Chrome без будь-яких проблем.

Ви повинні знати, що при застосуванні додатків у режимі розділеного екрану, які не були розроблені, програма може працювати неправильно. Наприклад, це може бути неправильно. Це може навіть іноді зупинятися, тому зрозумійте, що це не ідеальне рішення.

Тепер ви можете використовувати будь-яку програму в режимі розділеного екрану, навіть якщо розробник не підтримує підтримку. Спеціально для тих з нас, хто любить шоу та фільми з Netflix, тепер у вас є кращий варіант багатозадачності, де ви можете використовувати половину екрану для Netflix замість спливаючого вікна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector