Як записати ваші схеми сну зі здоров’ям компанії Samsung — вам не потрібні потрібні вам витратні матеріали

Якість і тривалість сну майже завжди диктує розвиток решти дня. Сон за меншу кількість годин збільшує ваші шанси провести день у стані втоми і погіршення, а сон хорошої ночі сприяє тому, щоб бути пильними і продуктивними. На щастя, якщо ви хочете дотримуватися своїх схем сну, щоб дізнатися, як можна покращити циркадний ритм, Samsung Health охоплює вас.

При підключенні до мобільного пристрою, наприклад, Galaxy Gear або Fitbit smartwatch, Samsung Health може точно відстежувати схеми сну на основі часу та активності, а також рухів, що виконуються під час сну. Проте, якщо у вас немає команди smartwatch або fitness, програма може відстежувати як час сну, так і дзвінок пробудження, хоча цей процес може бути трохи більше задіяним. Я покажу вам, як це зробити нижче.

  • Встановити Samsung Health на будь-якому пристрої Android (Google Play Store)

Крок 1: Запишіть свою мрію

Функція відстеження сну в Samsung Health в значній мірі автоматизована — вона автоматично запускається, коли пристрій відводиться на ніч. Вам не доведеться тримати його в ліжку з вами, просто вночі його вночі. Ми виявили, що програма починає записувати ваш сон протягом 30 хвилин після того, як він потрапив у мішок, як правило, швидше.

Цікаво, що якщо ви прокинетеся в середині ночі, щоб швидко перевірити пристрій, Samsung Health не буде записувати час, який ви підняли, якщо ви використовуєте його лише менш ніж за п’ять хвилин, і ви повернетеся в сплячий режим. Коли ви прокидаєтеся на гарне ранок, програма зареєструє час пробудження з моменту, коли ви піднімете телефон для доступу до нього.

Крок 2: Відрегулюйте час сну

Якщо ви зазвичай отримуєте доступ до телефону, як тільки ви прокидаєтеся, щоб перевірити електронну пошту та повідомлення або просто вимкнути встановлений сигнал, найімовірніше, Samsung Health буде правильно реєструвати час пробудження. Якщо ваша ранкова рутина передбачає інші завдання, такі як снідати і чистити зуби перед перевіркою пристрою, вам, швидше за все, доведеться змінити час відновлення, щоб отримати більш точний запис.

Отже, якщо компанія Samsung Health правильно записала час і тривалість сну, просто торкніться маленької галочки у верхньому правому куті плитки «Sleep» у програмі, і ви зможете піти. Однак, якщо ви хочете виправити час сну та час пробудження, торкніться плитки сну, а потім відредагуйте час, змінивши розклад на наступній сторінці.

На додаток до коригування часу, ви також можете оцінити якість сну, торкаючись зірок — один з яких є найнижчим, а п’ятий — найвищим у нижній частині. Після правильного редагування годин сну натисніть «Зберегти», щоб записати їх.

Крок 3. Редагування цільового часу сну (необов’язково)

Samsung Health автоматично налаштовує цільовий режим часу на сплячий час на основі інформації про профіль користувача, наприклад віку та стать. Однак ці цілі можуть не точно відображати вашу повсякденну практику. Якщо ваш робочий графік вимагає роботи в нічну зміну, наприклад, мета сну від 23 до 6 ранку може бути нереальною.

У цьому випадку потрібно налаштувати цільовий час сну в Samsung Health, який можна отримати, торкнувшись плитки сну, а потім торкнувшись кнопки меню з трьома крапками у верхньому правому куті і вибравши «Встановити мету». сон «і час пробудження», щоб встановити мету своєї мрії.

Фото: Амбой Манало / Android Як

Ця стаття була вироблена під час Android Як «Щорічне здоров’я Спеціальна пропозиція фітнес. Читайте все здоров’я.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector