Вільний Лайф Класичний — Free Life Maximum

вільній лайф максимум без поповнення
Після того як компанія Лайф змінила назву на лайфселл вийшов невеликий казус із з’ясуванням інформації про тарифні плани. Тому як більша половина статей з тарифними планами Лайф на новому сайті просто недоступна. А деякі тарифні плани на даний момент були переведені на менш вигідні, без будь-яких повідомлень клієнтів.

Виходячи зі статистичних даних максимальну кількість клієнтів було переведено на тариф вільний Лайф максимум без поповнень класичний або якщо перевіряти тариф через запит * 161 #, то ви отримаєте відповідь, що ваш тариф — free life maximum without refill classic.

В яких регіонах действует- free life maximum without refill classic

Даний пакет діє по всій території України окрім Києва і поблизу ліжайшіх міст (Бориспіль, Обухів, Бровари) та районів.

Вартість послуг тарифного плану вільний лайф класичний?

Хоч компанія лайфселл і вставила в назву даного тарифу фразу — без поповнень, але по суті саме цей тариф вимагає обов’язкові поповнення і має абонентську плату, докладніше в таблиці.

абонплата

10 грн в місяць

Дзвінки на номери лайф

Безкоштовно (входять в абон плату). У тому випадку якщо грошей на рахунку недостатньо для зняття абонентної плати — то вартість безліміту на день — 50 копійок в день дзвінка.

Дзвінки на інші оператори

53 копійки за хвилину

Інтернет

2 грн за 50 мегабайт

СМС

50 копійок — одна смс

висновок

Даний тариф дуже схожий на діючий тарифний план від Lifecell під назвою — легкий. У ньому теж по закінченню 3 місяців буде абонентську плату в 10 грн і точно такі ж тарифи. Тому якщо ви проживаєте не в Києві, то різниці — немає, яким тарифом користуватися. У тому ж випадку якщо Вам необхідний інтернет, то краще підключити смартфон 3g.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector