Використання об’єктива Google для перекладу тексту з книг, веб-сайтів та інших елементів у Google Фото

Фотографії Google інтегруються з екосистемою Google, пропонуючи дивовижні функції, такі як можливість розпізнавати орієнтири, відстежувати продукти, які ви сфотографували, та багато іншого. Тепер, якщо ви хочете перекласти іноземні слова в будь-яку з фотографій, програма також охоплює вас.

Завдяки Google Lens, Google Фото має оптичне розпізнавання символів, яке може перекладати слова на льоту. Однак ця функція все ще обмежена, тому що в даний час єдиною надійною мовою є іспанська, і переклад можна зробити тільки в програмі Android Photos, а не на iPhone. Проте, я покажу вам, як він працює нижче.

  • Не пропустіть: створіть альбом з усіма улюбленими фотографіями в Google Фото

Крок 1. Зробіть фотографію або виберіть її в Google Фото

Спочатку вам потрібні фотографії тексту, які потрібно перекласти. Тепер можна сфотографувати або використати зображення із закордонним текстом, який вже знаходиться у рулоні камери.

Після видалення цієї фотографії відкрийте фотографію в Google Фото, потім натисніть кнопку Об’єктив Google біля значка кошика в правому нижньому куті екрана (це відкритий квадрат з двома точками в центрі). Потім зачекайте кілька секунд, щоб інструмент проаналізував зображення.

Крок 2. Перекладайте текст за допомогою об’єктива Google

Коли об’єктив Google Lens узагальнює його аналіз, він автоматично виділить всі розпізнані ним слова. Натискання кожного слова — на самому зображенні або у відповідних результатах пошуку Google — відображатиме деталі слова, показуючи його переклад англійською мовою з коротким резюме. Натиснувши «Результати пошуку» внизу, ви перейдете на сторінку пошуку Google для отримання додаткової інформації про це слово.

Звичайно, виявлення тексту за допомогою Google Lens краще працює на друкованих словах. Як згадувалося раніше, переклад тексту Google Lens все ще не дуже ефективний і часто не тільки виявляє закордонні тексти, але й переводить слова на англійську мову. Іноді Google Lens одразу подасть невірну інформацію.

На щастя, Google відомий поліпшенням своїх послуг за допомогою регулярних оновлень і кращої інтеграції, тому лише питання часу, коли функція перекладу, доступна в Google Фото, отримає настільки необхідне оновлення. Зрештою, ця функція повинна досягти рівня перекладу Google Translate, щоб більш точно відобразити значення іноземних слів на декількох кроках.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector