Вийшов стабільний джейлбрейк Unc0ver для iOS 11.x

Unc0ver

Утиліта Unc0ver, призначена для злому пристроїв на iOS з версії 11.0 по 11.4 beta 3, позбулася статусу бета-версії. Хакер Pwn20wnd випустив стабільну збірку Unc0ver V1, в якій усунуто кілька багів, а також збільшена ймовірність успішного злому пристрою. Якщо ви джейлбрейкнулі свій гаджет однієї з бета-версій Unc0ver, рекомендується завантажити релізний збірку утиліти і повторити процедуру.

Завантажити Unc0ver можна зі сторінки проекту на GitHub, а здійснити злом — завантаженням IPA-файлу на пристрій через Cydia Impactor універсальним способом, який описаний на нашому сайті.

Майте на увазі, що Unc0ver (як і інша утиліта — Electra) забезпечує полупрівязанний джейлбрейк. Змінені системні файли відновлюються після перезавантаження пристрою, тому його доведеться зламувати повторно. Звичайно, це незручно, але кращої альтернативи поки немає.

Також варто розуміти, що Unc0ver НЕ зламує iOS 11.4 і 11.4.1. Експлойти для цих версій iOS обіцяв найближчим викласти Йан Бір з команди Project Zero, що належить компанії Google. Якщо це станеться (а раніше він ділився подібною інформацією з хакерами), можна очікувати, що розробники, які спеціалізуються на джейлбрейк, оновлять свої утиліти і дозволять всім бажаючим зламувати смартфони і планшети Apple на iOS 11.4 і 11.4.1.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector