Як дивитися дитячий YouTube на будь-якому телевізорі

Додаток «YouTube Дітям» було випущено компанією Google в 2015 році, але до початку працювало тільки на смартфонах і планшетах, що було великим упущенням. У квітні воно вийшло на Smart TV, а телевізори без цієї функції виявилися обділені.

На цьому тижні Google випустила додаток YouTube Kids TV, передбачивши в ньому підтримку приставок на базі Android TV. Як і у випадку з мобільною версією, в додатку є чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» і «Огляд». У дитячому YouTube доступний тільки контент, який модератори сервісу спеціально підбирають для дітей. Деякі шоу (наприклад, «Маша і Ведмідь») були ліцензовані у російських виробників відеоконтенту. Дорослий користувач може заблокувати частину функцій програми, наприклад, пошук.

Якщо у вас немає приставки на базі Android TV, ви можете запустити «YouTube Дітям» на Smart TV, а також на підключеному до телевізора планшеті або на приставці з мобільною версією Android.

Якщо додаток YouTube Kids TV недоступно в Google Play, його можна завантажити з сайту APK Mirror і встановити за допомогою APK-файлу.

Завантажити YouTube Kids TV

Завантажити YouTube Дітям

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector