Вийшла перша бета-версія Android Q

Android Q

Компанія Google випустила першу бета-версію оновлення Android Q. Апдейт доступний тільки її власним смартфонам Pixel всіх трьох поколінь. Наступні бета-версії будуть сумісні з пристроями різних виробників, проте список конкретних моделей поки невідомий.

Для того, щоб встановити Android Q потрібно смартфон Pixel. Якщо він у вас є, ви можете вступити в програму Android Beta, і через кілька хвилин оновлення стане доступним вам по Wi-Fi.

Зміни та нововведення в Android Q стосуються як роботи різних функцій операційної системи, так і її зовнішнього вигляду. З’явилася темна тема оформлення, можна змінювати колір іконок в шторці повідомлень і перероблено вікно «Поділитися» для відправки контенту в різні сервіси. В налаштуваннях з’явився новий розділ «Налаштування», в якому можна дізнатися, у яких додатків є доступ до особистої інформації, історії пересувань тощо. Перероблена система дозволів — наприклад, тепер доступ до GPS можна видавати з додатком тільки на той час, коли йому дійсно потрібно визначити, де ви знаходитесь. Додатки тепер не можуть отримувати доступ до певної інформації, наприклад, дізнаватися IMEI або серійний номер смартфона.

Детальніше про всі нововведення в Android Q читайте в наших наступних статтях.

Google планує випустити шість бета-версій Android Q, а офіційний реліз стабільної збірки цього оновлення відбудеться в третьому кварталі 2019 року. У травні Google проведе конференцію I / O, на якій розповість розробникам про всі нововведення, які з’являться в Android Q.

Android Q

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector