Відновлення Вивантажує акумулятор у службах Play, примушуючи до використання режиму Snooze

Протягом багатьох років служби Google Play були у верхній частині списку програм для мобільних пристроїв Android.

Частково це пов’язано з тим, що компанія Google випустила Служби Play від найбільшої функції збереження батареї Android, Doze Mode.

На щастя, творець Otniel Yoreiza створив новий модуль Magisk, який дозволяє включити оптимізацію батареї в Play Services, що призведе до того, що додаток, що приймає батарею, переходить у режим глибокого сну, коли телефон переходить у режим відкладання.

потреби

  • Вкорінюється пристрій з системою Android
  • Magisk встановлено
  • Зефір Android або новіше
  • телефон або планшет, який підтримує режим Doze

Зверніть увагу на повідомлення про поштовх

Служба Google Play за промовчанням встановлюється як «Неоптимізована», оскільки вона надає основні функції, які, можливо, не захочуть втратити, коли телефон переходить у режим відкладання.

Це означає, що якщо ви використовуєте цей модуль, щоб активувати оптимізацію батареї (а отже, і дріб) у службах Google Play, ви не зможете отримувати сповіщення з певних програм за певних обставин.

Це не повинно мати жодного впливу на будильники або вхідні виклики, а також не повинно викликати затримки у програмах, які використовують власні системи push-сповіщення (наприклад, програми WhatsApp, Telegram та SMS, щоб назвати декілька).

Крок 1: Завантажте модуль

Модуль Yoreiza недоступний у сховищі Magisk, що означає, що ви повинні завантажити його окремо.

  • Завантажити модуль Magis EnableDozeforGMS (.zip)

Крок 2: Встановіть модуль

Потім відкрийте програму Magisk Manager і перейдіть до розділу Модулі, потім торкніться кнопки плаваючої дії внизу екрана.

Крок 3. Увімкніть оптимізацію батареї в службах Play

Коли ви архівуєте, швидше за все, модуль вже дозволить оптимізацію батареї в програмі Служби відтворення.

Звідти перейдіть до меню «Батарея», потім натисніть кнопку меню у верхньому правому куті і виберіть «Оптимізація батареї. «Потім виберіть» Усі програми «з випадаючого меню на екрані нижче.

Потім прокрутіть вниз і знайдіть запис послуг Google Play.

Знову ж таки, це має впливати тільки на час роботи в режимі очікування, що означає, що акумулятор повинен тривати трохи довше, якщо ви не користуєтеся телефоном.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector