Як перемістити адресний рядок Chrome у нижній частині екрана Android

У цьому світі масових смартфонів і гімнастики на пальцях, маючи адресний рядок у браузері Google Chrome у нижній частині екрана, можна зменшити навантаження пальцями, не впливаючи на функціональність щоденного перегляду.

Меню chrome: // flags дозволяє вам грати з декількома цікавими експериментальними налаштуваннями, але ви отримуєте набагато більше варіантів для Android, ніж у його колезі iOS.

  • Don, t Miss: Як змінити пошукову систему за умовчанням у Google Chrome

Увімкніть нижній рядок адреси в веб-переглядачі Chrome

Знову ж таки, це можливо лише в Chrome 65 або раніше.

Наприклад, на скріншотах нижче, я бачу, що я перебуваю в Chrome 66. Якщо ви хочете повернутися до попередньої версії Chrome, просто виконайте пошук у Google Chrome версії 65 або нижче в APKPure або іншому

Крок 1. Відкрийте меню прапорця Chrome

Область прапора містить більше ста різних експериментальних функцій.

Крок 2. Змініть налаштування домашньої сторінки Chrome,

Потім перейдіть до параметра «Домашня сторінка Chrome» або просто введіть його в поле «Пошук», щоб перейти до верхньої частини списку.

Потім натисніть поле «Перезавантажити зараз», щоб перезапустити програму, але це все ще зроблено — потрібно відкрити перемикач додатків, закрити програму, а потім знову відкрити її, оскільки це займає два

Коли ви перезапускаєте Chrome, адресний рядок, як і універсальне вікно пошуку, відображатиметься внизу екрана, а не вгорі, а також піктограму вкладки та значок меню еліпса.

Загалом, це проста, незначна корекція, але ваші руки, ймовірно, будуть вдячні тепер, коли їм більше не доведеться поширюватися на верхню частину екрана, щоб ввести назву сайту або виконати пошук.

Увімкніть прапор двостороннього показу Chrome у нових версіях Chrome

Якщо ви перебуваєте в Chrome версії 66 або оновлено, і ви не хочете, щоб APK було завантажено вручну, спробуйте новий прапор «Дуплекс Chrome», який замінено

Це не те ж саме, що «Домашня сторінка Chrome», оскільки панель URL-адреси все ще знаходиться вгорі.

Ми сподіваємося, що Google відновить нижню опцію універсального вікна пошуку у меню прапора в майбутньому, тому що опція «Дуплекс» не полегшує використання гімнастики.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector