Відновлення номера Заміна сім карти Київстар

заміна сім карти київстар фото
Компанія Київстар дуже сильно хвалилася, коли ввела дану послугу. Хоча по суті це можна було зробити набагато раніше. Для тих, хто не в курсі в Київстар на даний момент можна відновити сім карту практично самостійно. Чому практично? Та все просто — Вам все одно не вдасться уникнути похід в Київстар або точку продажів пакетів Київстар, щоб купити новий стартовий пакет.

Як відновити номер Київстар самостійно.

  1. Ви йдете в магазин Київстар — купуєте там новий пакет (з будь-яким номером)
  2. Активуєте даний номер — * 111 #
  1. Оговтується USSD запит — * 245 * [номер телефону який потрібно відновити] * [8 цифр пак1 або 19-значний код вказаний на коробці пакета] #
  2. Чи очікуєте поки номер відновиться в цей час посилено вимовляєте хвилини і смски на купленому пакеті, тому як вони все одно згорять.

серійний номер київстар або пак1

Чому дана послуга не буде працювати?

Все просто — практично ніхто не знає на пам’ять свого пак коду, також ніхто не пам’ятає 19 значний код вказаний на пакеті. Всі коробки в процесі експлуатації сім або прийшли в непридатність, або де то втрачені. Тому все одно доведеться дзвонити оператору і доводити, що ви є власником номера.

Як убезпечити себе в майбутньому?

Для того щоб відновлення номера Київстар було простіше, пак код потрібно записати в місці де ви його не втратите. Якщо пакет вже втрачено, то пак код можна дізнатися у оператора (зателефонувавши за номером 466). Але для того щоб оператор вам надав цей пак — все одно доведеться довести, що ви не слон і ніде не крали цей номер.

Скільки коштує послуга відновлення номера?

Вартість послуги — 5 грн, але Київстар забув сказати, що нуно буде купити новий пакет Київстар з будь-яким тарифним планом і будь-яким номером. А мінімальна вартість такого пакета — 25 грн. Так що всього 30 грн.

Висновок і пропозиція читачеві

Напишіть в коментарях, якщо ви відновлювали карту таким або іншим способом:

  1. Те скільки ви заплатили?
  2. Скільки тривало відновлення?
  3. Чи не було випадків коли ваш номер таким чином крали?
  4. Чи не простіше подзвонити оператору і після всієї процедури забрати карту в КС ?.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector