Інтернет у віддаленій місцевості. Тарифи безлімітного мобільного інтернету для будинку —


Не дивлячись на те, що зараз 2018 рік і вже всі звикли до інтернету, а деякі не можуть прожити і години не заглянувши в соціальні мережі, або не оновивши свій статус. Все одно в Україні досить велика кількість місць, де інтернету немає, як такого. І багато хто може заперечити, що це стосується тільки досить занедбаних сіл в яких проживає кілька десятків сімей і так далі. Але немає, є приміські райони в яких підключити будь-якої кабель коштує досить дорого, тому як провайдер просить оплатити вартість прокладки, а мобільний інтернет до таких місць ще не дійшов.

Рішення:

  1. Як вже було сказано вище — заплатити провайдеру за кабель або оптоволокно і поставити у себе роутер. Коштувати це буде досить дорого, але зате надійно і з будь-якою швидкістю.
  2. Варіант набагато дешевше — це купити 3g модем з підтримкою ретрансляції по wifi і спрямовану антену ось тут можна подивитися докладніше. Після в модем прикупити відповідний тариф, про це поговоримо нижче, і налаштувати антену на базову станцію мобільного оператора.

Який тариф підібрати для підключення інтернет через модем 3g?

  • Водафон

Відразу — немає. Жоден тарифний план від компанії Водафон не призначений для роботи в модемі. Всі тарифи навіть з назвами безліміт і абонплатою в 150 і більше грн. І в умовах до таких стартовим пакетам Водафон це все вказує і ваш тариф, який підключений до модему може бути відключений або обмежений у доступі до мережі.

  • Лайфселл

У просуванні продуктів тарифних планів з «повним» безлімітом — немає, але є тариф лайфхак. Це не безліміт, але при правильному використанні можна отримати досить велику кількість безкоштовних гігабайт за 5-6 місяців. Хоча мінус цього тарифу є — постійне зростання абонплати, який на даний момент складає вже 119 грн.

  • Київстар

В цьому плані Київстар досить багатий на тарифні плани з безлімітний інтернетом. Найцікавішими є максимальний безлим за 225 грн і Київстар 4g контракт за 95 грн. Крім цього дані тарифи мають по 300 і 150 хвилин дзвінків по Україні і ви можете підключити до свого номеру сім пару і має доступ до інтернету як з телефону, так і з модему. З різницею між контрактом і передоплатою можна ознайомитися тут

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector