Відключити анотації повідомлення в відео на Youtube

При перегляді ролика в YouTube, на відео з’являються різні повідомлення. Які закривають собою найважливіше і цікавіше або просто заважають комфортному перегляду відео. Такі повідомлення називаються — анотаціями. Їх, звичайно, можна закрити, натиснувши на «заповітний» хрестик. А якщо анотацій у відео багато, і відображаються вони часто, то це починає дратувати. Як же відключити показ цих «ненависних» повідомлень?

Два простих способи відключити показ анотацій.

Мало хто знає, що в YouTube є два простих способи відключити показ анотацій.

Спосіб перший.

Натискаємо на шестірню в правому нижньому кутку плеєра, це налаштування. Знаходимо пункт «Анотації» та відключаємо їх показ. Тепер кликнемо в будь-якому місці плеєра. Ось тепер можна дивимося відео далі, без докучливих повідомлень.

тимчасове відключення Анотація

Але в цьому способі є один мінус. Він на один раз. Якщо оновити сторінку або переключитися на інше відео, то анотації будуть показуватися знову.

Спосіб номер два — прибрати Анотації назавжди.

Щоб прибрати анотації, використовуючи цей спосіб, потрібно увійти в свій аккаунт на youtubе. Тепер тиснемо на аватарку і вибираємо шестірню (настройки YouTube). В налаштуваннях облікового запису вибираємо пункт «Відтворення», і прибираємо галочку «Показувати в відео анотації та оповіщення». Тепер зберігаємо зміни. От і все. Ролики будуть показуватися без спливаючих анотацій. І навіть якщо включити показ сповіщень в окремому відео, використовуючи зворотний процес першого способу, то в наступному ролику або при оновленні сторінки оповіщення будуть відключені.

відключення Анотація з повідомлень youtube

Ось таких 2 простих способи відключити показ анотацій існують в YouTube.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector