Відгуки про Get Contact

За останній час мобільний додаток Get Contact знайшло велику популярність і продовжує збирати навколо себе аудиторію, завдяки своїм цікавим і незвичним функцій. Додаток розроблялося для захисту користувачів від різного роду спаму і комерційних дзвінків, в тому числі і з невідомих номерів. Але для цих цілей додаток використовують мало. Великий інтерес викликала функція, яка дозволяє кожному зареєстрованому користувачеві дізнатися, як він підписаний в контактах на чужому телефоні. З цього приводу в Інтернеті існує безліч відгуків про Get Contact.

Для того, щоб подивитися, як ви підписані у друга або подруги в контактах, вам обом потрібно завантажити і встановити додаток Get Contact. Далі погодитися з умовами використання та дозволити доступ до своїх даних на телефоні. Після цього ви можете побачити список імен, якими вас нарікають в чужих пристроях. Але додаток влаштовано таким чином, що побачити хто саме вас так підписав не вийде. Разом з іменами контактів програма надає ще й фото, яке користувач встановив на ваш контакт.

Рекомендую: Як користуватися Get Contact.

Відгуки про програму Get Contact

Саме через функції, яка дозволяє передавати інформацію третім особам, таку як контакти користувача, в мережі з’явилася велика кількість негативних відгуків. Звичайно ж школярам і молодшому поколінню додаток здасться смішним, і вони, нічого не підозрюючи, скачують його і використовують, в тому числі і на мобільних пристроях батьків.

Додаток є досить поширеним, адже тільки з магазину Play Market воно було завантажено більше 5 млн разів, але воно також є і в App Store. Завантажуючи заради інтересу, люди і не замислюються які наслідки за цим стоять. Одна дівчина з Азербайджану перевірила телефон свого чоловіка і виявила, що він підписаний у інший заміжньої дівчини жіночим ім’ям. Вона відразу здогадалася, що та приховує зв’язок з іншим чоловіком від свого чоловіка. Подружня пара розлучилася саме з цієї причини. Цей випадок став відомий в Інтернеті. Люди стали викладати інші подібні історії, пов’язані зі згубною програмою. Це і є найкращим віддзеркаленням відгуків про Get Contact.

Контакти з додатка Get Contact

Контакти з додатка Get Contact

У зв’язку з цим хочеться висловити свою думку і відгук про додатку Get Contact. У кожній цивілізованій країні є закон, який дає можливість захищати свої персональні дані. Є також види персональних даних — ім’я людини і пароль від сторінки ВКонтакте. Деякими даними ми можемо поділитися з іншими людьми, групою людей, наприклад, моє ім’я Дмитро. Інші дані ми ховаємо навіть від своїх батьків або подружжя — це пароль від ВКонтакте. У моєму списку контактів телефону немає інформації, яку я хотів би приховати від інших. Якби я не хотів поширювати її, то при скачуванні і ознайомленні з умовами використання програми я б скасував його установку.

Читайте також: Як працює Get Contact.

Як видалити Get Contact

Якщо ви захочете видалити Get Contact зі свого пристрою, то традиційного видалення програми недостатньо. Ваша особиста інформація залишиться в базі даних програми на віддалених серверах. Щоб її видалити, можна скористатися комп’ютером і перейти на веб-сторінку unlist. Послідовність дій при видаленні Get Contact:

  1. Відкрийте програму і натисніть кнопку «Меню».
  2. Виберіть пункт «Про Get Cantact».
  3. Потім виберіть кнопку «Видалити контакт».
  4. Після перейдіть за посиланням https://www.getcontact.com/en/unlist.
  5. Введіть свій мобільний номер, за допомогою якого ви реєструвалися і введіть капчу.
  6. Підтвердіть дії, натиснувши «Unlist».

    видаляємо інформацію

    Видаляємо свою інформацію з бази даних Get Contact

Дані втечуть з бази даних протягом 24 годин. Тепер і ви готові залишити свій відгук про Get Contact. Поділіться своїм досвідом в коментарях, що ви думаєте про програму та поширенні особистої інформації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector