Viber в роумінгу основні нюанси роботи

Чому вигідно користуватися додатком Viber в роумінгу? Давайте розглянемо всі «за» і «проти» використання Вайбера за кордоном, перебуваючи в роумінгу. Роумінг — це надання доступу до мобільної мережі поза «домашньої» мережі абонентам.

Viber в роумінгу
Користувачам потрібно знати, чи можна використовувати Viber в роумінгу

Як тільки ви залишаєте межі вашої країни, ваш оператор автоматично підключається до оператора місцевої мережі. Отже, вартість на вихідні дзвінки і СМС зростає в залежності від вашого тарифу.

Для здійснення дзвінків в роумінгу, абоненту не потрібно укладати додаткових договорів, цей робить ваш безпосередній оператор. З вашого боку досить підключити послугу Роумінг і дізнатися тарифи в потрібному регіоні.

Які ціни будуть в Роумінгу на Viber

Звичайно ж, ціни будуть на порядок вище звичайної вартості розмови за хвилину. Тому на допомогу приходять такі додатки як Viber, Skype і т.д. Крім безкоштовних дзвінків, ви можете скористатися послугою Viber Out, дізнатися тарифи можна на нашому сайті.

Саме Viber досить комфортно користуватися не в своєму регіоні. Абоненту досить мати підключений інтернет на телефоні, будь це мобільний інтернет 3G або звичайна Wi-Fi мережу. Тому, якщо ви вирішите користуватися Вайбером в роумінгу, то не помилитеся у своєму виборі.

Скайп, звичайно, теж надає голосовий зв’язок через Інтернет, однак він набагато швидше садить акумулятор на телефоні, так і якість зв’язку залишає бажати кращого.

Які переваги Viber в роумінгу перед звичайною зв’язком

  • тарифи на виклик нижче, ніж в звичайному режимі;
  • ви платите тільки за Інтернет трафік (краще підключити додаткову опцію unlim інтернету);
  • відправка безкоштовних смс, фотографій;
  • немає необхідності купувати сім-карту місцевого оператора;
  • просте використання програми;
  • всі контакти автоматично синхронізуються в додатку Viber.

Отже, щоб організувати недорогу зв’язок за кордоном, вам будуть потрібні телефон і встановлений на ньому Viber. Якщо ви ще не користувалися цим додатком, ви можете завантажити Вайбер для телефону на нашому сайті.

Viber в роумінгу
Використовуючи Viber в роумінгу замість звичайного телефону, ви не розоритеся на дзвінках

Не сушіть зайвий раз голову з приводу зв’язку за кордоном, скористайтеся безкоштовною програмою Вайбер і ви станете постійним прихильником цього програмного продукту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector