Viber — що це і як працює? Можливості і функціонал. —


Напевно тільки ледачий не знає, що таке Вайбер. Тому як цей месенджер на даний момент застосовується повсюдно, починаючи від приватних листувань аж до повідомлень від банків і інших компаній, установ. Для тих же, хто не в курсі, то коротко скажемо, що Вайбер по функціоналу нагадує всім відомий Skype. Тобто функції у нього ті ж (дзвінки, повідомлення, передача файлів, фотографій та інших даних). Тільки основна відмінність в тому, що прив’язка йде за номером телефону? і як тільки ви встановлюєте на свій девайc Вайбер все хто був у списку контактів вже знають про Вас. На даний момент за допомогою цього додатка спілкуються понад 900 мільйонів користувачів.

Чи буде працювати Viber на моєму смартфоні?

Якщо у вас телефон з операційною системою, то ДА.

Viber — кроссплатформне додаток, встановити його можна на Windows Phone, iOS, Android, BlackBerry, Bada, Nokia або десктопний комп’ютер. Для установки цього додатка Вам достатньо мати смартфон і завантажити додаток Вайбер і через мить ви вже в мережі і можете відправляти повідомлення. На відміну від Skype, Viber більш оптимізований для мобільного з’єднання, також в налаштуваннях можна встановити обмеження на трафік і прийняті файли, щоб непотрібні рекламні повідомлення у вигляді картинок не забирали у вас безкоштовні мобільні мегабайти. При відсутності 3g або неякісному сигналі, ви також зможете спілкуватися за допомогою текстових повідомлень без труднощів (при наявності хоча б EDGE).

функціонал Viber

Програма має Інтернет-з’єднання і ваш номер телефону. Додаток автоматично синхронізується зі списком контактів і визначає, хто зареєстрований в Viber. Платити за використання не потрібно.

Крім ключовий особливості — безкоштовних дзвінків, в Viber є функціональний і зручний чат. До кожній розмові можна встановити спеціальний фон, до речі по початку це здається марною функцією, але коли ви відправите не тій людині повідомлення, ви зрозумієте, що різний фон на кожного абонента є ідеальним варіантом.

За допомогою групових розмов можна спілкуватися всім відразу і створити групи за інтересами, тільки при цьому варто пам’ятати що всі повідомлення будуть видні Всім у групі і не тлько тектових але і аудіодоріжки, фото, відео, малюнки, місце розташування, анімаційні повідомлення або стікери.

Для різноманітності і ведення світської бесіди в Вайбер присутні так звані стікери за допомогою яких можна більш коректно і красиво висловити свою емоцію. Стандартного набору стікерів цілком достатньо для спілкування, але, для тих, кому цього мало, можуть придбати стікери за певну суму. Наборів багато, кожен знайде для себе підходящий.

Ну і звичайно ж безкоштовні дзвінки з Вайбера на вайбер по всьому світу! Все що потрібно для виклику — це ваше Інтернет-з’єднання і співрозмовник. Режим дзвінка нічим не відрізняється від оригінального. У режимі розмови можна зайти в клавіатуру, переключити на гучний виклик, поставити на утримання або переключити виклик на інший пристрій.

Дзвонити можна не тільки на номери Viber, а також через рахунок Viber Out. Поповнивши цей рахунок, Ви можете дзвонити на мобільні і міські номери.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector